nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

سانترال لب

فرم لب ها در زیبایی صورت نقش بسزایی را ایفا می نماید.روش های گوناگونی برای افرادی که با فرم لب خود مشکل دارند وجود دارد تا با انجام آن بتوانند به فرم ایده آل خود برسند. بسیاری از روش ها جهت افزایش حجم لب صورت می گیرد که از جمله آن ها می توان به تزریق ژل ، تزریق چربی به لب و... اشاره نمود. یکی دیگر از روش های جدید و مورد تایید جهت تغییر فرم لب لیفت سانترال لب می باشد.


با استفاده از جراحی سانترال لب نیز می توان همانند انواع تزریق ها لب ها را پر تر و حجیم تر کرد و که با استفاده از این روش چهره فرد جوان تر به نظر می رسد. تغییراتی که در این روش صورت می گیرد در فضای مابین بینی و لب ها است که با استفاده از این روش این فاصله کوتاه تر خواهد شد.


سانترال لب چیست؟

روش های جراحی که در گذشته برای جراحی زیبایی لب انجام می شد به گونه ای بود که بر روی دور لب انجام می گرفت یعنی مرز بین لب و پوست جهت جوانسازی نقطه هدف تکنیک های گذشته بود اما با استفاده از تکنیک سانترال لب ، انجام لیفت لب با جراحی و ایجاد برش در فضای بین بینی و لب انجام می گیرد که نتیجه این تکنیک بسیار موثر تر و بهتر از روش های گذشته می باشد.


در گذشته با تغییراتی که بر روی حاشیه لب ها ایجاد می شد ، مرز بین لب و پوست بسیار کم وضوح می شد به گونه ای که افراد ملزم به کشیدن خط دور لب و انجام آرایش بدین گونه جهت ایجاد حاشیه لب ها بودند اما با استفاده از لیفت سانترال لب علاوه بر این که حاشیه لب ها دچار هیچ مشکلی نمی شود ، سبب فرم دهی بهتر و حجیم تر شدن لب ها می شود.


برش های مورد نیاز جهت جراحی سانترال لب در بافت مخاط بینی انجام می گیرد که این کار سبب خواهد شد مقادیر زیادی از پوستی که در بین بینی و لب وجود دارد نیاز به برداشت نداشته باشند. این کار باعث می شود که محل زخم و برش جراحی در داخل بینی قرار گیرد تا جای آن در معرض دید نباشد.


انجام سانترال لب می بایست توسط کلینیک های معتبر و تحت نظر پزشکان متخصص صورت گیرد تا با کمترین عوارض و بیشترین تاثیر همراه باشد. کلینیک زیبایی نورا به عنوان ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی با در اختیار داشتن کادری مجرب یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه انجام جراحی لیفت سانترال لب می باشد.

سانترال لب


کاربرد سانترال لب

برخی از کاربرد های لیفت سانترال لب عبارتند از:

• جوانسازی لب و صورت

• افزایش ضخامت لب

• افزایش زیبایی لب در هنگام لبخند

• نمایش لب که اصطلاحا به آن پروجکشن لب می گویند افزایش می یابد.

• برجسته سازی و تصحیح زاویه لب و بینی

• از بین بردن چین های نا مناسب و اصلاح آن ها در فاصله بین لب و بینی

• کاهش فاصله لب و بینی برای افرادی که دچار فاصله زیاد بین این دو عضو بدن هستند.


مزایای سانترال لب چیست؟

از بارز ترین مزایای لیفت سانترال لب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

✔ عدم ایجاد زخم یا اسکار در فاصله بین بینی و لب

✔ افزایش ضخامت و حجم لب

✔ جوان تر شدن و شادابی بیشتر در لب ها

✔ غنچه ای تر شدن لب که به واسطه آن لب ها زیبا تر به نظر می رسند.

✔ ایجاد لبخندی زیباتر با لیفت شدن لب ها


عوارض و معایب سانترال لب چیست؟

همانطور که می دانید لیفت سانترال لب نوعی جراحی می باشد که به واسطه آن لب ها زیباتر و جوان تر به نظر می رسند. همانند تمامی جراحی های زیبایی نیز روش سانترال لب ممکن است دارای عوارضی موقتی باشد که این عوارض عبارتند از:

• تورم در محل جراحی به همراه درد یا خارش طی یک روز پس از عمل

• کبودی موقتی در لب و بینی و فاصله میان آن ها

• ایجاد عفونت در موارد نادر در اثر عدم رعایت نکات بهداشتی توسط کلینیک

• ایجاد بیماری "کلوئید" که نوعی زخم اسکار به حساب می آید و در افرادی که سابقه این بیماری را دارند احتمال به وقوع پیوستن مجدد آن وجود دارد.


تمامی عوارض ساتترال لب موقتی بوده و در موارد خاص ممکن است سبب ایجاد مشکلاتی برای افراد شود که پیش از انجام این روش پزشک تمامی چکاپ های لازم را انجام داده تا با آمادگی کامل و با کمترین عوارض این روش انجام شود.


مراقبت های بعد از سانترال لب چگونه می باشد؟

عمل جراحی سانترال لب نیازمند مراقبت های بعد از عمل می باشد که با رعایت نکاتی که پزشک به شما خواهد گفت می توان به نتیجه نهایی ایده آل بدون هرگونه عوارض رسید. از جمله مراقبت های بعد از سانترال لب می توان به عدم صحبت کردن در روز اول پس از جراحی سانترال لب اشاره کرد. همچنین طی دو هفته پس از انجام این تکنیک از انجام هرگونه ورزش و یا فعالیت های شدید بدنی جلوگیری شود.


هنگام مصرف غذا در دو روز اول سعی کنید از غذا های نرم که بدون نیاز به تغییر شکل زیاد لب می توان آن ها را مصرف کرد استفاده نمایید. غذاهایی مانند سوپ بهترین گزینه برای روز های ابتدایی پس از انجام لیفت سانترال لب می باشد.


در هنگام خواب سر در بالا قرار داده شود و به هیچ وجه روش صورت خود نخوابید.همچنین سعی کنید دهان را به مقدار زیاد باز نکنید تا مانع باز شدن بخیه ها شود.


استفاده به موقع از داروهایی که پزشک برای شما تجویز خواهد کرد از دیگر نکات مهمی است که می بایست به آن عمل شود. به طور مثال بهره گیری از  پراکسید هیدروژن جهت شست و شوی زخم و یا مصرف قرص های "ویتامین C" و "آرنیکا" در سرعت بخشی بهبود زخم ها نقش موثری خواهند داشت.مرطوب سازی لب طی ماه اول پس از انجام سانترال لب نیز نیاز است که این کار را می توان با استفاده از وازلین و یا بالم لب انجام داد.


در پایان چنانچه قصد انجام لیفت سانترال لب را دارید می توانید جهت اخذ مشاوره و یا دریافت اطلاعاتی در زمینه هزینه سانترال لب با کارشناسان کلینیک زیبایی نورا در ارتباط باشید. کلینیک زیبایی نورا با بهره گیری از امکانات روز دنیا و بکارگیری متخصصان زیبایی آماده ارائه جدید ترین خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید