nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

لیفت ابرو و شقیقه

بسیاری از افراد با بالا رفتن سد دچار تغییراتی در صورت خود می شوند که این تغییرات برای آن ها خوشایند نخواهد بود. پیری سبب تغییراتی در چهره و زیبایی فرد می شود که جهت بازگشت زیبایی فرد می بایست از روش های زیبایی جهت جوانسازی استفاده نماید. یکی از تغییراتی که به جهت افزایش سن به وجود می آید افزایش چین و چروک در سطح پوست مانند پوست اطراف چشم و شقیقه است. روش های گوناگونی جهت از بین بردن چین و چروک های پوست وجود دارد. از جمله این روش ها می توان به لیفت ابرو و شقیقه ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی ، تزریق ژل و... اشاره کرد.


لیفت ابرو و شقیقه چیست؟

یکی از بهترین روش ها جهت از بین بردن چین و چروک های دور چشم و شقیقه انجام لیفت ابرو و شقیقه می باشد. با افزایش سن کلاژن پوست که عامل اصلی جوانی پوست می باشد کاهش یافته و به مرور دچار ایجاد چین و چروک می شود. علاوه بر این غدد چربی همانند گذشته عملکرد موثری جهت شادابی پوست ندارند و همین علت سبب بروز چین و چروک پوست می شود.


با استفاده از این روش می توان جوانسازی صورت را در مناطق بالایی صورت از جمله چشم ها ، ابروها ، شقیقه و گونه ها انجام داد و با کشیدن و لیفت کردن پوست صورت در این مناطق کشیده تر و بدون چین و چروک شود.


اما با استفاده از روش لیفت ابرو و شقیقه می توان این معضل را در قسمت های دور چشم بر طرف نمود. لیفت ابرو (تمپورال) نوعی جراحی غیر تهاجمی است که در سنین بالای 30 سال می توان از آن استفاده نمود. پس از سنین 30 به بالا پوست قدرت ترمیم خود را از دست داده و دچار پیری می شود که این معضل سبب خواهد شد پوست دور چشم کشیدگی خود را از دست دهد و چهره فرد پیر تر به نظر آید.


اما با استفاده از عمل لیفت ابرو می توان از شر این اتفاق بدون نیاز به آرایش جهت پنهان کردن آن و یا سایر روش ها خلاص شد.دلیل پر طرفدار بودن این روش نسبت به سایر روش ها مانن تزریق بوتاکس و یا استفاده از مواد کلاژن ساز این است که عمل لیفت ابرو دارای نتایج قطعی و موثر می باشد. علاوه بر این این روش در کلینیک های معتبر و مجهز به وسیله کامپیوتر پیش از انجام کار شبیه سازی خواهد شد و چهره حدودی فرد را پس از انجام لیفت می توان قبل از عمل مشاهده نمود.


شما عزیزان می توانید جهت انجام تکنیک لیفت ابرو و شقیقه و یا سایر روش های زیبایی با کارشناسان کلینیک زیبایی نورا در ارتباط باشید تا از خدمات این مجموعه و یا مشاوره های مورد نیاز مطلع گردید.

لیفت ابرو و شقیقه


روش انجام لیفت ابرو و شقیقه به چه شکل می باشد؟

ابتدا فرد را به وسیله تزریق مواد بیهوش کننده خواب می نمایند سپس در مناطقی از پوست سر برش های بسیار کوچکی ایجاد خواهند کرد و به وسیله دستگاه آندوسکوپ و وارد کردن آن از برش ها ، محل هایی که نیاز به لیفت دارد مشخص خواهد شد.پس از آن با استفاده از ابزاری مخصوص پوست را به سمت بالا کشیده تا لیفت ابرو و شقیقه صورت گیرد. با به پایان رسیدن این مرحله و انجام صحیح فرآیند به وسیله پزشک متخصص چین و چروک های محل مورد نظر از بین رفته و در انتها به وسیله بخیه خطوط برش بسته خواهد شد.


لیفت ابرو و شقیقه برای چه کسانی مناسب می باشد؟

• این روش زیبایی برای افرادی که سن سی را گذرانده اند مناسب است زیرا تا قبل از سی سالگی صورت به طور کامل شکل نگرفته و ممکن است دچار تغییراتی شود و با انجام لیفت ابرو پیش از شکل گرفتن صورت احتمال نا موفق بودن عمل زیاد می باشد.

• افرادی که به صورت ارثی از افتادگی ابرو های خود رنج می برند می توانند با انجام این تکنیک این معضل را برطرف نمایند.

• با توجه به این که لیفت ابرو و شقیقه نوعی جراحی محسوب می شود پیش از انجام این کار فرد می بایست از نظر پزشکی مورد اطمینان برای انجام این کار باشد. پزشک به وسیله انجام آزمایشات مختلف پیش از انجام لیفت ابرو می تواند اطلاعات کاملی از بیمار بدست آورده و بیمار نیز موظف است سوابق پزشکی خود را به پزشک ارائه دهد.

• یکی از تغییراتی که با انجام لیفت ابرو و شقیقه شاهد آن هستیم کشیده شدن قسمت دو ابرو است که افرادی که علاقمند به این اتفاق نیستند می بایست از روش های دیگر از بین بردن چین و چروک ها مانند تزریق بوتاکس استفاده نمایند.

• برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی می بایست از سایر روش ها بهره برد زیرا لیفت ابرو تنها برای از بین بردن چین و چروک های دور چشم و شقیقه موثر می باشد.


مزایای لیفت ابرو و شقیقه

از مزایای این تکنیک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

✔ کاهش و یا از بین بردن خطوط چین و چروک در دور چشم

✔ غیر تهاجمی بودن لیفت ابرو و شقیقه

✔ نتیجه قطعی و نهایی با انجام اصولی این تکنیک

✔ این روش در اکثر مواقع جز تکنیک های دائمی محسوب می شود.

✔ چنانچه فردی به داروی بیهوشی حساسیت داشته باشد می توان این روش را با بی حسی موضعی انجام داد.

✔ بدون خونریزی شدید و یا هر اتفاق نا مطلوب می باشد.

✔ عدم هرگونه عوارض طولانی مدت

✔ عدم باقی ماندن زخم بر روی سطح پوست


معایب لیفت ابرو و شقیقه

یکی از مهم ترین نکات درباره این روش زیبایی این است که این روش به جهت از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم استفاده می شود و نمی توان از این روش برای سایر مناطق صورت استفاده نمود. البته ممکن است این مورد جز معایب محسوب نشود اما با استفاده از سایر روش ها مانند تزریق چربی و یا تزریق ژل بتوان مناطق دیگری از پوست صورت را اصلاح نمود.همانند بسیاری دیگر از روش های جوانسازی امکان وجود معایب در موارد خاص با استفاده از روش لیفت ابرو وجود دارد که این موارد عبارتند از:

• ایجاد کبودی در محل انجام لیفت از 14 روز تا 2 ماه (در شرایط نادر)

• پانسمان عمل می بایست تا 48 ساعت بر روی سطح پوست دو شقیقه جهت ترمیم باقی بماند.

• برای جوش خوردن بخیه ها می بایست چیزی در حدود 10 روز مراقبت های لازم را به عمل آورده و از لمس بخیه و یا خوابیدن بر روی آن ها اجتناب شود.

• با توجه به این که این روش نیاز به جراحی و برش پوست پیشانی را دارد ممکن است برخی افراد با توجه به هراسشان از این موضوع به انجام روش های ساده تر روی بیاورند.


هزینه لیفت ابرو و شقیقه چقدر است؟

عوامل مختلفی در قیمت لیفت ابرو و شقیقه تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل تخصص پزشکان و کلینیک مجهز و معتبر می باشد.مهم ترین مسئله ای که می بایست به آن دقت شود این است که با توجه به دائمی بودن روش و عدم نیاز به تکرار این تکنیک ، هزینه لیفت ابرو و شقیقه بسیار مقرون به صرفه تر از سایر روش های از بین بردن چین و چروک اطراف چشم می باشد.


جهت اطلاع از هزینه لیفت ابرو و شقیقه می توانید با کارشناسان کلینیک زیبایی نورا در ارتباط باشید.


مراقبت های قبل و بعد لیفت ابرو و شقیقه

هر عمل جراحی نیازمند مراقبت های قبل و بعد می باشد که این تکنیک از این قاعده مستثنی نبوده و شامل مراقبت هایی می باشد.


مراقبت های قبل از لیفت ابرو و شقیقه عبارتند از:

• تمامی سوابق پزشکی خود را می بایست به پزشک متخصص ارائه داده و تمامی نکات پزشکی و یا حساسیت های خود را به داروها به پزشک اطلاع دهید.

• تا چند روز پیش از انجام لیفت ابرو از مصرف داروهای ضد انعقاد خون پرهیز شود. این داروها جهت رقیق سازی خون می باشد و برای کسانی که جراحی می شوند خطرناک است. آسپیرین و یا والفارین نیز از جمله داروهای ضد انعقاد خون می باشند.

• پیش از انجام عمل می بایت حداقل تا 8 ساعت از خوردن و آشامیدن پرهیز شود.


مراقبت های بعد از لیفت ابرو و شقیقه عبارتند از:

✔ عدم استحمام دوش گرفت طی 72 ساعت بعد از لیفت ابرو

✔ خوابیدن از طرفین و بر روی شقیقه سر تا 10 روز پس از انجام عمل ممنوع می باشد.این کار به جهت از بین رفتن ورم و جوش خوردن بخیه ها می باشد.

✔ اگر به بیرون از منزل می روید باید از کرم های ضد آفتاب مناسب جهت عدم برخورد نور با محل مورد نظر استفاده نمایید.

✔ جهت کاهش درد و ورم در روزهای اولیه می توانید محل بخیه را خنک نگه دارید.


همانطور که گفته شد روش های گوناگونی مانند تزریق چربی و بوتاکس و... برای رفع چین و چروک های اطرفا چشم وجود دارد اما دائمی ترین روش موجود جهت این کار لیفت ابرو و شقیقه می باشد که می توانید جهت مشاوره این جراحی با متخصصین ما تماس حاصل نمایید.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید