nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

کاشت ابرو

از جمله خدماتی که در کلینیک زیبایی نورا انجام می شود کاشت ابرو می باشد.کاشت ابرو از جمله روش هایی است که بسیاری از افراد کنجکاو هستند که بدانند این روش چگونه انجام می شود.با توجه به تاثیرگذار بودن ابروها در زیبایی چهره سلامت و پرپشت بودن آن ها امری مهم برای هر فردی محسوب می شود.


تمامی فرآیندهایی که در کاشت ابرو انجام می گیرد بستگی به نوع صورت فرد ، حالت ابروها و اینکه مقدار پر پشت بودن آن چقدر باشد قابل تغییر می باشد.همچنین نوع رنگ ابروها و ضخامتی که موی مورد نیاز از دیگر متغیر های این روش درمانی می باشد.تمامی انتظارات بیمار پیش از انجام این روش پرسیده شده و بر اساس معیار و اهداف بیمار عمل کاشت ابرو صورت می گیرد.


با توجه به اینکه ابروها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند و در معرض دید می باشند ، می بایست این روش با ظرافت خاصی توسط پزشک متخصص صورت گیرد و در این زمینه مهارت کافی داشته باشد تا علاوه بر جلوه ی زیبا دچار ریزش و نیاز به مراجعه مجدد نباشد.تمامی تجهیزات و وسایل مورد نیاز این کار در حصول نتیجه نقش مهمی خواهند داشت.بنابراین وجود پزشک متخصص و کلینیکی معتبر نقش اساسی در نتیجه پایانی کاشت ابرو ایفا می نمایند.


مراحل کاشت ابرو چیست؟

در مرحله اول بیمار با مراجعه به کلینیک و گرفتن مشاوره نیاز های خود را مطرح ساخته و سپس تحت نظر پزشک مورد معاینه قرار می گیرد.در این مرحله بیمار علاوه بر ارائه مشکلات خود و همچنین انتظاراتی که دارد ، پزشک متخصص بیمار را از تمامی مراحل درمان آگاه ساخته و سولات پیش آمده را پاسخگو می باشد.


مرحله ی بعدی طراحی ابروها می باشد.پزشک با استفاده از مداد ابرو شکل نهایی و مورد انتظار بیمار را طراحی کرده و بیمار می تواند در این مرحله تغییرات مورد نیاز را بازگو نماید تا شکل نهایی حاصل گردد.


در مرحله بعد برداشت ابرو از قسمت هایی که از قبل مشخص شده است و به وسیله دارو بی حس شده است آغاز می شود.فولیکول های مو در این مرحله به دقت برداشت و آماده کاشت در محل مورد نظر می باشند.عموما موی مورد نیاز برای ابرو از پشت گوش ها گرفته می شود و فرآیند برداشت جهت زخم کمتر نیاز به ظرافت خاصی خواهد داشت.


پس از آنکه برداشت انجام شد گرافت ها در محل بهداشتی ای نگهداری شده و سپس پزشک محل کاشت را آماده قرارگیری موها خواهد کرد.در این مرحله بی حسی به محل کاشت زده می شود و پس از آن پزشک با دقت و ظرافت اقدام به کاشتن مو در نقاط مورد نیاز خواهد کرد.فرآیند کاشت معمولا 2 تا 3 ساعت زمان بر می باشد که در این مرحله صبورب پزشک و بیمار سبب زیبایی و ظرافت بیشتر نتیجه کار در پایان می شود.


فرآیند بهبودی ممکن است تا چند روزی زمان بر بوده و محل کاشت دچار تورو و یا قرمز شدن شود که این موضوع عادی بوده و با گذشت زمان حل خواهد شد.این نکته را باید مد نظر گرفت که پس از ترخیش نکاتی را جهت بهبودی و نتیجه ایده آل باید رعایت نمود که به شرح زیر می باشد:


پس از کاشت ابرو به چه نکاتی باید توجه شود؟

• عدم خاراندن محل کاشت تا چند روز پس از انجام کاشت

• بالا نگه داشتن سر به هنگام انجام کارهای روزمره طی روزهای اولیه

• فردی که اقدام به کاشت ابرو کرده است طی هفته های اول می باست جهت خوابیدن با زاویه 45 درجه بخوابد.

• عدم آرایش در محل کاشت و اطراف آن طی هفته ی اول

• استفاده از کمپرس یخ جهت کاهش درد

• استفاده به موقع از داروهای تجویز شده توسط پزشک

• عدم قرارگیری در آفتاب مستقیم طی روزهای اولیه


عموما با گذشت مدت زمان 5 روز تا یک هفته می توان به کارهای روزمره خود رسید و ظاهر ابروی شما به حال مناسب خود بر خواهد گشت.


مزایای کاشت ابرو چیست؟

از جمله مهمترین مزایای کاشت ابرو انجام این روش تنها در یک جلسه می باشد.از دیگر مزایای که می توان به آن اشاره نمود این است که هیچگونه خونریزی و درد و عوارض جانبی با خود به همرا نداشته و پس از کاشت همانند موهای واقعی ابرو به چشم خواهد آمد.ابروها پس از کاشت حالت طبیعی سیخ سیخ بودن و منظم بودن را داشته و خواب ابروها به صورت منظم می باشد.جهت مطالعه سایر مزایا و یا معایب می توانید به مقاله مزایا و معایب کاشت ابرو مراجعه نمایید.


عوارض کاشت ابرو چیست؟

به طور کلی کاشت ابرو به روش SUT چنانچه با استفاده از تکنیک های روز و دستگاه های مدرن و همچنین تحت نظر پزشکی متخصص صورت بگیرد هیچ گونه عوارض دائمی نداشته و می تواند زیبایی چهره شما را باز گرداند.اما اگر از روش های قدیمی مانند FIT و یا FUT جهت کاشت ابرو استفاده شود ممکن است عوارضی مانند تورم پیشانی و دور چشم ها ، خونریزی در هنگام عمل ، بی حس شدن و مور مور شدن پوست و التهاب را با خود به همراه داشته باشد و در هنگام عمل نیز نیاز به بیهوشی فرد باشد.مقاله عوارض کاشت ابرو را مشاهده نمایید.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید