nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

ترمیم مو

افراد بسیاری با مشکل کم پشتی و یا ریزش مو موتجه هستند.قطعا این ایراد سبب مشکلات بسیاری برای افراد می شود که مهم ترین آن از بین رفتن اعتماد به نفس و همچنین تغییر منفی در ظاهر آن ها می باشد.


راه کار های بسیاری برای درمان ریزش و کم پشتی مو امروزه وجود دارد که به وسیله استفاده از آن ها می توان جلوی این مشکل را گرفت و موهای گذشته خود را داشته باشید.


کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که می توان با استفاده از آن موهای خود را به حال اولیه بزگرداند و چهره ی خود را دگرگون ساخت.برای انجام کاشت مو نیاز به بانک موی مناسبی از همان فرد می باشد تا به وسیله انتقال فولیکول های قسمت پشتی سر سایر قسمت های کم پشت را به حالت اولیه باز گرداند.اما ممکن است بعضی از افراد از بانک موی قوی ای برخوردار نبوده و موی زیادی در قسمت پشت سر خود نداشته باشند.در این صورت بهترین روش حل کم پشتی مو ترمیم مو می باشد.


ترمیم مو چیست؟

ترمیم مو روشی است که به وسیله آن می توان کسانی که به دلایل مختلف نمی توانند مو بکارند می توانند از این روش استفاده نمایند.ویژگی مهم این روش درمانی عدم نیاز به بانک موی فرد می باشد.همچنین با استفاده از این روش می توان با تراکم دلخواه موی دائمی خود را داشته باشید.


روش انجام این تکنیک بدین گونه است که شبکه ای از پوست سر شما به وسیله دستگاهی شبیه سازی شده و بر روی کراتین های گیاهی پیاده سازی می شود سپس با استفاده از بانک موی مخصوص نوع و رنگ موی شما با مشورت با پزشک مشخص می شود و بر روی این پوسته ی طراحی شده کاشته می شود و بر روی سر شما قرار می گیرد..تمامی این مراحل در یک جلسه انجام می شود.


مزایای ترمیم مو چیست؟

مهمترین مزایای این روش زیبایی عدم نیاز به بانک موی فرد می باشد.از دیگر مزایای آن می توان به عدم نیاز به عمل در این روش است که باعث عدم ایجاد زخم و خونریزی می شود.این روش دوران نقاهتی ندارد و بدون هرگونه عارضه خاصی انجام می شود.همانطور که گفته شد این روش در یک جلسه انجام می گیرد و این موضوع یکی از برتری های آن نسبت به سایر روش های زیبایی می باشد.


از دیگر نکاتی که جز مزایای ترمیم مو محسوب می شود این است که پس از ترمیم می توان موی خود را با حالت دهنده هایی نظیر تافت و کرم حال داد و با آن بدون هیچ مشکلی دوش گرفت و یا استخر رفت.


عوارض ترمیم مو چیست؟

با توجه به این که این روش به صورت سطحی انجام می شود و دخالتی با بدن ندارد هیچ گونه عارضه ای خاصی نداشته و به جهت اینکه عملی روی فرد انجام نمی شود مشکلاتی را برای فرد به وجود نخواهد آورد.در مورد دوام این روش نمی توان به صورت قطعی صحبت نمود و این موضوع به رسیدگی مراقبت فرد بستگی دارد.اما به صورت کلی سالی یکبار یا دو سال یک بار می بایست جهت ترمیم مجدد نزد پزشک رفت.توجه به نکاتی که می بایست پس از ترمیم انجام داد و همچنین مناسب شرایط نگهداری از آن طول عمر آن را افزایش داده و مدت زمان طولانی تری ظاهر ایده آل خود را از دست می دهد.


تفاوت ترمیم مو با کلاه گیس چیست؟

ترمیم مو به طور کلی تفاوت بسیاری با موی مصنوعی دارد.موهای استفاده شده در تکنییک ترمیم مو ، موهای واقعی می باشد و می توان حجم آن را در هنگام این روش زیبایی مشخص نمود اما در کلاه گیس موها از الیاف مصنوعی می باشد.همچنین در ترمیم مو می توان مو های خود را به وسایل حالت دهنده ها فرم داد و به راحتی آن را شست و یا با آن به استخر رفت اما با استفاده از موی مصنوعی این کار ها را نمی توان کرد.با توجه به طبیعی بودن مو در روش ترمیم مو فرم و ظاهر مو دقیقا مشابه موهای واقعی می باشد اما در کلاه گیس این طور نبوده و مشخص است که کلاه گیس استفاده شده است.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید