nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

ارائه خدمات زیبایی در زمان شیوع کرونا

ارائه خدمات زیبایی در زمان شیوع کرونا

انجام هرگونه عمل زیبایی در ابتدا مستلزم انتخاب کلینیک و دکتر برجسته و با تجربه می باشد؛ یک کلینیک معتبر علاوه بر داشتن پزشکان متخصص و تجهیزات استاندارد و به روز با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از روشهای جدید می تواند اعتماد متقاضیان خدمات زیبایی را به خود جلب کند.


کلینیک تخصصی پوست و مو نورا با دریافت تمامی مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت در سال 1398 تاسیس شد و با حضور پزشکان متخصص و با تجربه ، در زمینه کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل، پی آرپی و مزوتراپی، بلفاروپلاستی، تزریق انواع فیلرها مانند تزریق ژل، تزریق چربی، تزریق بوتاکس و سایر روش های جوانسازی و مراقبت های پوست و مو فعالیت می کند. در این مجموعه تمامی روش ها طبق استانداردهای FDA و وزارت بهداشت می باشند و همچنین برای بالابردن کیفیت و سرعت انجام کار از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته و به روز دنیا به کار گرفته می شوند.


با توجه به اینکه کلینیک زیبایی نورا رعایت نکات بهداشتی را همیشه در اولویت کار خود قرار می داده، در شرایط فعلی که بیماری کرونا در کشور همه گیر شده علاوه بر رعایت جدی تر نکات بهداشتی روتین خود، موارد بهداشتی جدیدی نیز در دستور کار خود قرار داده است.


موارد بهداشتی پرسنل و کلینیک زیبایی نورا :

• هر روز تمامی پرسنل کلینیک نورا چک آپ می شوند و سلامتیشان توسط پزشکان مجموعه بررسی می شود.

• از لحظه ورود به کلینیک تمامی پرسنل مجهز به پوشش بهداشتی می شوند و ماسک و دستکش خود را بعد از هر مراجعه کننده تعویض می کنند.

• در تمامی مراحل انجام خدمات کلینیک برای هر شخص از لوازم یکبار مصرف استفاده می شود.

• علاوه بر تجهیزات و دستگاه ها، تمامی اتاق ها، تخت ها، صندلی ها و سالن انتظار نیز چند نوبت در روز ضدعفونی می شوند.

• تمامی تخت های بیماران دارای روکش های یکبار مصرف بوده و برای هر فرد از روکش جدید استفاده می شود.

خدمات زیبایی در شیوع کرونا


نکات بهداشتی مراجعین در زمان شیوع کرونا

علاوه بر رعایت بهداشت از سمت کلینیک زیبایی، مراجعین نیز ملزم به رعایت برخی از موارد هستند تا علاوه بر دریافت خدمات زیبایی مورد نیازشان، از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند. موارد بهداشتی مربوط به مراجعه کنندگان کلینیک زیبایی نورا در زمان شیوع کرونا :

• کلینیک نورا با کاهش پذیرش تعداد مراجعین در یک روز سعی بر ایجاد فاصله گذاری درست داشته و با اینکار از تجمع مراجعین در سالن انتظار جلوگیری میکند.

• تمامی مراجعین در ابتدای ورود به کلینیک نورا چک آپ می شوند و مواردی مانند تب و سلامت عمومی آنها بررسی می شود.

• در زمان ورود، به هر مراجعه کننده پک لوازم یکبار مصرف بهداشتی شامل ماسک، دستکش و شیلد محافظتی داده می شود و ازآنها تقاضا می شود در تمام طول مدت حضور درکلینیک ازآنها استفاده کنند.


کلینیک زیبایی نورا از متقاضیان انجام خدمات زیبایی که علائم اولیه بیماری کرونا را دارند تقاضا می کند در خانه بمانند و نوبت خود را به بعد از بهبودی تغییر دهند. در صورتی که در زمان ورود به کلینیک و چک آپ اولیه دارای تب یا سرفه یا سایر علائم بیماری کرونا باشید از ورود شما به کلینیک جلوگیری خواهد شد.


همچنین توصیه هایی در خصوص رعایت بهداشت فردی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و راهنمایی های لازم برای دریافت خدمات بهتر و سریعتر توسط پرسنل کلینیک نورا به مراجعه کنندگان ارائه می شود که با همکاری با آنها می توانید با خیالی آسوده و در امنیت کامل خدمات مورد نیازتان را دریافت کنید.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید