nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن درگیرند زیرا کم پشتی مو یا طاسی سر تاثیر منفی در چهره افراد دارد. روش های بسیاری برای درمان ریزش مو و طاسی سر وجود دارند که با توجه به شرایط افراد و بودجه مورد نظر روش مناسب هر شخص توسط پزشک به او معرفی می شود. کاشت مو یکی از برترین روش های درمانی برای افرادیست که با مشکل طاسی سر درگیرند ؛ این روش که کمتر از یک قرن قدمت دارد روشی مطمئن و محبوب در بین متقاضیان می باشد.


کاشت مو می تواند در مناطقی مانند سر، ریش و سبیل، ابرو و ... انجام شود؛ روش انجام آن به طور کلی شامل مرحله برداشت فولیکول مو از بانک مو و انتقال آن به نقاطی که دچار ریزش یا نازکی شده می باشد.


روشهای مختلفی برای انجام کاشت مو وجود دارند که پزشک متخصص با توجه به وضعیت سلامتی فرد، بانک مو و بسیاری موارد دیگر مناسب ترین روش را انتخاب خواهد کرد. قدیمی ترین روش کاشت مو FUT نام دارد که در آن لایه های پوستی نواری شکل از پشت سر برداشته و بعد از تقسیم به واحدهای کوچکتر، درمحل کم پشت پیوند می شوند.


به دلیل عوارض زیاد این روش مانند خونریزی، نیاز به بیهوشی و بجا ماندن محل بخیه استفاده از آن تقریبا منسوخ شده و روش هایی مانند کاشت مو به روش FIT و FUE جایگزین آن شدند. در این روشها فولیکول های مو به صورت تکی یا گروهی از نواحی مورد نظر برداشته می شوند؛ البته این روش ها نیز عوارض محدودی دارند که در روش های جدید تر رفع شده اند. کاشت مو به روش SUT پیشرفته ترین روش پیوند مو بوده و عوارض کاشت مو را به حداقل رسانده و با ماندگاری بسیار امکان کاشت تعداد بسیار زیاد تار مو در یک جلسه وجود دارد. از مزایای این روش می توان به انجام با بی حسی موضعی، عدم نیاز به تیغ جراحی، عدم خونریزی، عدم دخالت دست و در نتیجه سرعت و رعایت بهداشت بالا اشاره کرد.


کلینیک های کاشت مو

کاشت مو به طور کلی در کلینیک های زیبایی یا مراکز تخصصی پوست و مو انجام می شود؛ این مراکز و کلینیک ها علاوه بر کاشت مو و ابرو خدماتی همچون تزریق بوتاکس و انواع فیلرها، لیزر، بلفاروپلاستی، پی آر پی و مزوتراپی ارائه میدهند. نکته مهم در خصوص هر کدام از این درمان های زیبایی مخصوصا کاشت مو حضور پزشک متخصص در زمان انجام آنها می باشد.

بهترین کلینیک کاشت مو


از آنجا که کاشت مو SUT روشی نوین و پیشرفته می باشد ، انجام آن نیازمند تسلط بر تجهیزات و تخصص در روش اجرا می باشد. کلینیک های کاشت مو فراوانی وجود دارند که برای کم کردن هزینه ها و جذب مشتری از روش های قدیمی یا دستگاه های غیر استاندارد استفاده می کنند که ممکن است نتایج بسیار بدی برای بیمار به همراه داشته باشد. در نتیجه انتخاب کلینیک کاشت مو معتبر در کنار انتخاب پزشک باتجربه اهمیت فراوانی در رضایت از نتیجه نهایی کاشت مو و کاهش عوارض و دوره نقاهت برای متقاضیان دارد.


از طرف دیگر بسیاری از کلینیک های زیبایی به دلیل مکان جغرافیاییشان یا وجود برخی پزشکان نام آشنا در تخصص کاشت مو، هزینه های هنگفتی دریافت می کنند که ثابت می کند بالا بودن هزینه کاشت مو نیز نشان دهنده کیفیت بالا و کسب نتیجه عالی از کلینیک کاشت مو نخواهد بود.


انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها داشتن مجوزهای رسمی مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حضور پزشکان و متخصصین با تجربه و با مهارت، استفاده از تجهیزات و لوازم به روز و استاندارد ، رعایت موارد بهداشتی و دریافت هزینه مقرون به صرفه و متناسب با روش انتخابی متقاضی می باشند. در کلینیک های معتبر با انجام مشاوره صحیح پیش از جلسه اصلی پیوند مو، پزشک با اطلاع از وضعیت جسمی و سابقه پزشکی فرد مناسب ترین روش را به او پیشنهاد می کند.


کلینیک تخصصی کاشت مو نورا با استفاده از به روزترین تجهیزات و روش ها و حضور دائمی پزشکان و متخصصین پوست و مو خدمات خود را به مراجعین ارائه می کند. این کلینیک تمامی مجوزهای مورد نیاز کلینیک های زیبایی را از وزارت بهداشت دریافت کرده و از روش های به روز و دارای استانداردهای FDA استفاده می کند.


همانطور که گفته شد انتخاب کلینیک کاشت مو مناسب اولین و مهمترین انتخاب می باشد و با وجود تعداد زیاد کلینیک های معتبر و غیر معتبر این انتخاب کار دشواری شده است. البته با در نظر گرفتن معیارهای گفته شده و بررسی دقیق آنها متقاضیان می توانند گزینه مناسب خود را پیدا کنند. با بررسی تمامی نکات مورد نیازی که یک کلینیک کاشت مو باید داشته باشد، به جرئت میتوان گفت کلینیک نورا بهترین کلینیک کاشت مو می باشد.


جهت مشاوره با متخصصین کلینیک نورا می توانید به صورت تلفنی یا حضوری و یا از طریق وب سایت این مجموعه اقدام کنید.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید