nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن شامل استخراج چربی از قسمتی از بدن است و تزریق آن به باسن برای فرم دهی، بهبود اندازه، شکل و حجم آن می باشد. این روش بر خلاف بزرگ کردن باسن با ایمپلنت ها، هیچ گونه خطری نداشته و احتمال رد، حرکت و دیدن ایمپلنت ها در زیر پوست وجود نداشته و دارای شکل طبیعی هستند. در روش تزریق چربی به باسن چون از چربی برداشت شده از بدن خود بیمار استفاده می شود می توان به طبیعی ترین نتایج دست یافت.


تزریق چربی به باسن چگونه انجام می شود ؟

تزریق چربی به باسن شامل سه مرحله اساسی است:

✔ چربی از ران، شکم و یا مناطق دیگر با لیپوساکشن خارج می شود.

✔ در مرحله بعد چربی، بافت و خون برداشته شده برای بدست آوردن چربی خالص برای تزریق پردازش می شوند.

✔ جراح برای افزایش حجم و بهبود شکل، چربی را به نقاط خاص روی باسن تزریق می کند.


جراحی به طور معمول به صورت سرپایی انجام می شود، با استفاده از بی حسی عمومی یا آرام بخش داخل وریدی. به طور معمول بخشی از چربی های تزریق شده در محل جدید خود مصرف می شوند و همه سلول ها نمی توانند زنده بمانند. حدود 50 تا 70 درصد چربی های منتقل شده در بدن باقی می مانده و بقیه جذب می شوند. و یک جراح با تجربه این امر را در نظر گرفته و در ابتدا برای رسیدن به هدف مورد نظر و اطمینان از نتایج نهایی مقدار بیشتری چربی به باسن تزریق کند.


مزایای تزریق چربی به باسن چیست ؟

در این روش به جای استفاده از ماده خارجی از چربی های طبیعی بدن بیمار برای تزریق به باسن استفاده می کنند. در نتیجه عوارض جانبی را به حداقل می رسانند. علاوه بر این این روش مزایای مختلفی دارد.


• باسن را به اندازه دلخواه بیمار تغییر می کند.

• دارای ماندگاری طولانی مدت

• دارای نتایج طبیعی

• خلاصی از شر چربی های ناخواسته

• گرفتن نتایج سریع

• افزایش اعتماد به نفس

• بی خطر ترین روش افزایش حجم باسن

• موجب کاهش سلولیت


عوارض جانبی تزریق چربی به باسن

از آنجا که باسن یک ناحیه بزرگ است معمولا در طی عمل به بیهوشی عمومی نیاز خواهید داشت. بنابراین ممکن است عوارض جانبی بیهوشی مانند سرگیجه و حالت تهوع را تجربه کنید.


تزریق چربی به باسن به طور کلی دارای عوارض جانبی و خطرات کمی می باشد. این یک روش سرپایی بوده و دارای دوره نقاهت کوتاه مدت می باشد.لیپوساکشن و تزریق باعث تورم و کبودی می شود. این اتفاق هم در ناحیه ای که چربی برداشته می شود و هم در محل تزریق، باسن نیز به وجود میاید. اما پس از چند روز این حالت از بین برود.


در این روش ممکن است در جایی که برش هایی برای تزریق و برداشت ایجاد شده زخم های کوچکی به وجود آید.


مراقبت های پس از تزریق چربی به باسن

پس از تزریق چربی به باسن امکان به وجود آمدن کمی تورم و کبودی در اطراف محل برداشت و تزریق چربی وجود دارد. که به طور طبیعی پس از چند هفته از بین می رود. پس از انجام عمل، دستورالعمل خاصی برای بهبودی به شما داده می شود که شامل موارد زیر است:

• برای جلوگیری از آسیب رساندن به چربی تزریق شده، در طول دو هفته اول روی باسن خود نشینید. هنگامی که باید بنشینید، از یک بالشتک مخصوص استفاده کنید.

• برای محافظت از چربی تزریق شده به باسن روی شکم یا پهلو بخوابید.

• در محلی که از لیپوساکشن برای برداشت چربی استفاده شده است، از لباس فشرده استفاده کنید.

• تمام داروهای تجویز شده را مصرف کرده و مطابق دستور پزشك از محل های تزریق و برداشت مراقبت كنید.

• حداقل شش هفته از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.


نتایج تزریق چربی به باسن

نتایج تزریق چربی به باسن بلافاصله قابل مشاهده است، اما تورم در ناحیه درمان دیدن نتایج را دشوار می کند. علاوه بر این، بدن بیمار ممکن است یک سال طول بکشد تا چربی تزریق شده را بپذیرد. این روش دارای نتایج بسیار طبیعی می باشد و حجم زیادی از چربی تزریق شده از بین می رود زیرا بدن بخشی از چربی را جذب می کند. بیشتر بیماران حدود 80٪ چربی تزریق شده را حفظ می کنند. همچنین باید توجه داشته باشید که کاهش وزن یا افزایش وزن می تواند بر روی چربی تزریق شده به باسن تأثیر بگذارد.


چه کسانی کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی به باسن هستند؟

افراد مناسب برای تزریق چربی به باسن به طور معمول یک یا چند هدف زیر را دنبال می کنند:

✔ افزایش حجم، اندازه و برآمده کردن باسن

✔ اصلاح باسن کوچک و نامتناسب

✔ افزایش اعتماد به نفس


برای این که با استفاده از تزریق چربی به باسن بتوانید به شکل، حجم و اندازه مورد نظر خود برسید باید مقدار کافی چربی در قسمت های دیگر بدن داشته باشید. داوطلبان همچنین باید از سلامت کلی برخوردار باشند و انتظارات واقع بینانه ای از این روند داشته باشند.


هزینه تزریق چربی به باسن

هزینه انتقال چربی به باسن با توجه میزان چربی خارج شده و تزریق شده، وسعت محل تزریق، تجربه مهارت و تخصص پزشک، موقیت جغرافیایی کلینیک و شرایط خاص هر فرد تعیین می شود و نمی توان به طور دقیق مقدار آن را ذکر کرد. مقدار دقیق آن را می توان در جلسه مشاوره تعیین کرد.


چنانچه قصد انجام تزریق چربی و سایر تکنیک های زیبایی را دارید می توانید با مشاوران کلینیک زیبایی نورا در ارتباط باشید.کلینیک زیبایی نورا با بکارگیری جدیدترین تکنیک های زیبایی و در اختیار داشتن متخصصین مجرب در امور زیبایی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید