nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

سینه ها اغلب یکی از مواردی هستند که باعث نگرانی خانم ها می شوند، به خصوص اگر اندازه یا شکلی که یک زن می خواهد را نداشته نباشند. در حالی که بزرگ کردن سینه با استفاده از کاشت ایمپلنت یک روش استاندارد برای بزرگ کردن و فرم دهی به سینه ها می باشد اما تنها گزینه موجود نیست. تزریق چربی به سینه ها، فرایند برداشت چربی از یک ناحیه از بدن و تزریق آن به سینه ها برای رسیدن به اندازه و شکل مورد نظر، گزینه دیگر می باشد.


تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه اخیراً به گزینه ای بسیار محبوب برای خانم هایی که مایل به استفاده از کاشت ایمپلنت نیستند تبدیل شده است. انتقال چربی به سینه ها در واقع انجام همزمان دو عمل می باشد. اولین قدم برداشتن چربی از شکم، ران، باسن و غیره با استفاده از عمل لیپوساکشن می باشد. مرحله ی بعدی تزریق چربی به صورت قطره ای به سینه ها به روشی طبیعی است. معمولا جراح چربی بیشتری در زمان عمل جراحی تزریق می کند زیرا امکان جذب مقداری از چربی تزریق شده بعد از تزریق وجود دارد.


مراحل تزریق چربی به سینه

جراح با استفاده از لیپوساکشن چربی را از محل های اهدا کننده خارج می کند. لیپوساکشن شایعترین عمل جراحی بوده و کمترین خطر را به همراه دارد. در طی لیپوساکشن، یک کانول برای برداشتن چربی وارد محل اهدا کننده شده و چربی برداشت می شود.


سپس این چربی در یک محیط استریل با استفاده از دستگاه سانتریفیوژ خالص شده و مجدداً به سینه ها تزریق می شود. فقط سالم ترین چربی برای تزریق مجدد انتخاب می شود. تزریق سریع چربی پس از برداشت برای زنده ماندن سلول های چربی مهم است. کل این روش فقط 1 تا 3 ساعت طول می کشد.

تزریق چربی به سینه


کاندیداهای مناسب برای تزریق چربی به سینه

افرادی که کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی به سینه می باشند باید:

• افرادی که به دنبال نتایج طبیعی و افزایش متوسط ​​حجم سینه های خود هستند.

• از سلامتی کلی برخوردار باشند.

• انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند.

• سیگار مصرف نکنند.

• عفونت نداشته باشند.

• چربی اضافی برای برداشت، خالص سازی و انتقال داشته باشند.


مزایای تزریق چربی به سینه چیست ؟

✔ 100٪ طبیعی: فقط از بافت های بدن بیمار استفاده می کند بنابراین دارای نتایج بسیار طبیعی می باشد.

✔ بازگرداندن حجم از دست رفته ی سینه ها در اثر پیری، کاهش وزن یا بارداری

✔ فرم دهی به سینه ها

✔ درمان عدم تقارن سینه ها

✔ افزایش اعتماد به نفس

✔ به طور همزمان باعث کاهش چربی در مناطق دیگر مانند شکم، پهلوها، ران ها یا باسن می شود.

✔ داشتن نتایج طولانی مدت

✔ تزریق چربی به سینه روشی تقریباً بدون زخم بوده و فقط باعث ایجاد یکسری برش های ریز شده که از طریق آن چربی برداشت و تزریق می شود.

✔ این روش خطرات کاشت ایمپلنت ها مانند پارگی و انقباض کپسول را ندارد.


اگرچه تزریق چربی به سینه ها می تواند شکل و اندازه سینه ها را بهبود بخشد، اما نمی تواند سینه هایی را که به شدت آویزان و افتاده هستند اصلاح کند.


معایب تزریق چربی به سینه چیست ؟

این روش فقط باعث بزرگ شدن سینه ها به اندازه یک سایز می شود. در مقابل کاشت سینه می تواند یک اندازه، دو، سه یا حتی بیشتر سینه ها را بزرگ کند.


جذب مجدد چربی توسط بدن: جراح انتقال چربی را با دقت انجام داده و برای رفع این مشکل چربی بیشتری به سینه ها تزریق می کند. با این حال حتی در بهترین حالت مقداری از چربی منتقل شده توسط بدن جذب می شود.


تزریق چربی نمی تواند سینه های بسیار افتاده در اثر بالا رفتن سن، ژنتیک، بارداری یا کاهش وزن را اصلاح کند.


تزریق چربی به سینه از سایر روش های بزرگ کردن سینه ها گرانتر است. چون این روش به طور همزمان شامل دو عمل برداشت و تزریق می باشد از تقویت سینه با استفاده از ایمپلنت گران تر می باشد.


بهبودی پس از تزریق چربی به سینه

یکی دیگر از مزایای بزرگ کردن سینه با تزریق چربی این است که روشی بسیار کم تهاجمی تر از یک عمل جراحی بزرگ کردن سینه می باشد که باعث بهبود سریع می شود. بیماران در این روش به طور معمول پس از 2 تا 4 روز بهبود پیدا می کنند، اما توصیه می شود که حداقل یک هفته از کار و یا از روال معمول زندگی خود دور بمانند تا بدن آنها بهبود یابد. انجام ورزش های آرام مانند پیاده روی بسیار مفید است، اما باید از انجام ورزش های سنگین مانند دویدن یا وزنه برداری به مدت یک ماه بعد از عمل خودداری شود.


اگرچه بهبودی اولیه نسبتاً سریع حاصل می شود، اما پس از عمل جراحی سینه ها تا چند هفته متورم باقی می مانند. همیشه به بیماران توصیه می شود که نسبت به نتایج تزریق چربی به سینه هایشان صبور باشند. اگرچه پس از بزرگ کردن سینه ها با این روش نتایج فوری مشاهده خواهید کرد، اما زمان لازم است تا چربی پیوند شده به طور کامل به سینه های شما بپیوندد و به یک جز طبیعی از این منطقه جدید بدن تبدیل شود. در هفته ها و ماه های پس از عمل خواهید دید که تورم از بین رفته و سینه ها به تدریج نرم تر می شوند.


انجام تزریق چربی برای بسیاری دیگر از خدمات زیبایی بکار می رود. به طور مثال جهت بزرگ کرد حجم لب می توان از تزریق چربی به لب استفاده نمود.علاوه بر این از دیگر کاربرد های تزریق چربی بر روی صورت می توان به تزریق چربی به گونه اشاره کرد.به طور کلی این تکنیک را می توان در بسیاری دیگر از نواحی مختلف بدن انجام داد.


چنانچه قصد انجام هر یک از تکنیک های زیبایی را داشته باشید می توانید با مشاوران کلینیک زیبایی نورا در ارتباط بوده تا در صورت نیاز سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید