nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه

اگر از شل شدگی و افتادگی پوست خود نگرانی هستید تزریق چربی (که به عنوان تزریق چربی اتولوگ شناخته می شود) گزینه ای بسیار بهتر از سایر پرکننده ها برای شما می باشد. به خصوص برای رفع گودی زیر چشم، گونه گذاری و موارد دیگر. ماندگاری و دوام تزریق چربی بیشتر از سایر پرکننده ها می باشد.


تزریق چربی به گونه

برای درک بهتر چگونگی عمل تزریق چربی به گونه ها ، به یک بادکنک فکر کنید. وقتی متورم و پر است دارای سطحی صاف است. اما وقتی هوا از بادکنک خارج می شود، سطح آن سست و چروک می شود. تزریق چربی مانند باد کردن بادکنک که موجب صاف شدن سطح بادکنک می شود، موجب بازگرداندن حجم از دست رفته پوست و ازبین رفتن چین و چروک ها می شود.


برای تزریق چربی به گونه ها، مقادیر کمی چربی از شکم یا ران با روش لیپوساکشن گرفته می شود. البته این روش لیپوساکشن ساده بوده و نباید با لیپوساکشن اشتباه گرفته شود زیرا مقدار کمی چربی گرفته می شود. سپس چربی برداشته شده خالص سازی شده و سلول ها و مایعات اضافی را از آن خارج می کنند. در مرحله آخر چربی خالص شده به به گونه ها به صورت قطره ای تزریق می شود. بسیاری از متخصصان معتقدند که اثر تزریق چربی ناشی از پاسخ سلول های بنیادی در پوست است، اما هنوز اثبات نشده است.


برای رسیدن به نتیجه دلخواه ممکن است بیش از یک جلسه تزریق چربی به گونه ها نیاز داشته باشید، اما بسیاری از بیماران نیازی به جلسات بیشتر ندارند. اما نتایج این روش به طور معمول سال ها ادامه دارد.

تزریق چربی به گونه


تزریق چربی به گونه ها برای چه افرادی مناسب می باشد ؟

• افراد دارای گونه های فرورفته و افتاده

• از بین بردن چین و چروک

• کسانی که می خواهند صورت خود را زاویه دار کنند.

• افرادی می خواهند تقریبا نتیجه دائمی بگیرند.


مزایای تزریق چربی به گونه ها عبارتند از :

• چربی از بدن خود بیمار برداشته می شود بنابراین امکان پس زدن، واکنش آلرژیک و حساسیت وجود ندارد.

• خطرات و عوارض جانبی کمتری نسبت به پرکننده های دیگر دارد.

• به دلیل زنده بودن سلول چربی که تزریق می شود ، با تزریق به بدن به گونه ها پیوند خورده و با رگ های خونی ارتباط برقرار می کند. بنابراین امکان جابه جا شدن یا حرکت چربی تزریق شده وجود ندارد.

• تزریق چربی به گونه ها دوام بالایی داشته و طبیعی به نظر می رسد.

• منطقه ای که چربی از آن برداشت می شود باریک تر به نظر می رسد.

• داشتن دوره ریکاوری کوتاه مدت


معایب تزریق چربی به گونه ها :

• تورم و کبودی، که معمولا دو هفته پس از تزریق ازبین میرود.

• از آنجایی که ممکن است قسمتی از چربی های تزریق شده به گونه ها مجدداً جذب شوند، برای دستیابی به نتایج مورد نظر ممکن است بیش از یک جلسه تزریق نیاز باشد.

• هزینه تزریق چربی به گونه ها در ابتدا از پرکننده های مصنوعی گران تر است. با این وجود معمولاً با گذشت زمان به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل می شود زیرا دارای نتایج طولانی مدت می باشد.

• نتایج این روش فوری قابل ملاحظه است، اگرچه نتیجه نهایی تا چند هفته پس از تزریق تا زمانی که تورم فروکش کند قابل مشاهده نیست.


ماندگاری تزریق چربی به گونه ها

ماندگاری تزریق چربی به گونه ها به فاکتور ها و عوامل مختلفی مانند میزان چربی تزریق شده، محل برداشت و روش تزریق چربی بستگی دارد. علاوه بر این فاکتور ها واکنش های بیولوژیک بدن، سبک زندگی و تغییر وزن بر روی ماندگاری این روش تاثیر گذارند. به طور کلی این روش تا یک سال ماندگاری داشته و در صورت مناسب بودن سایر شرایط ممکن است تا چند سال باقی بماند.


اگر قصد انجام تزریق چربی به گونه و یا سایر قسمت های صورت یا بدن خود را دارید می توانید جهت انجام و یا مشاوره با کلینیک زیبایی نورا در ارتباط باشید.کلینیک زیبایی نورا با بهره گیری از بروز ترین تکنیک های زیبایی و خکچنین به کارگیری پزشکان متخصص آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید