nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

افراد بسیاری از سراسر دنیا به خصوص خانمها دارای مشکلاتی با ابروهای خود می باشند. یکی از مهمترین این مشکلات داشتن ابروهای کم پشت و از بین رفتن یا ریزش مداوم ابروها است. بنابراین برای خلاص شدن از شر این مشکلات آزار دهنده بسیاری از زنان از کاشت ابرو استفاده می کنند. این روش بعد از گرفتن نتیجه از داروها به عنوان آخرین گزینه به کار می رود.


کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو روشی است که که از کاشت مو به روش FIT به منظور ترمیم دائمی موهای ابرو در افرادی که به طور مادر زادی فاقد ابرو می باشند یا ابروهای خود را به دلیل ضربه (زخم، کندن بیش از حد، شیمی درمانی) از دست داده اند و یا مایل به ضخیم و پرپشت شدن و تقویت ظاهری ابروها هستند استفاده می کنند. این روش نسبتاً ساده و مدت زمان بهبودی بسیار سریعی دارد. انجام این عمل توسط جراحان بسیار باتجربه فوق العاده مهم است زیرا نیاز به دقت بالایی دارد. علاوه بر داشتن تخصص و تجربه فرد در کاشت ابرو، توجه به روندهای اخیر مد و داشتن ظاهری زیبای ابرو نیز دارای اهمیت بالایی می باشد. بسته به نتیجه ای که از کاشت ابرو انتظار داریم، تعداد مشخصی از موهای ابروی فرد را استخراج می کنند (ابرو تراشیده نمی شود) پزشک باید منطقه اهدا کننده ی مناسب را که از آن فولیکول های مو برداشته می شود تعیین کند. ابرو های برداشته شده را در پشت گوش یا رانهای فوقانی - برای تضمین ظاهر طبیعی - و بسیار محکم در کنار هم کاشته می شوند.


برای مشخص کردن ناحیه گیرنده و جایی که موهای ابرو کاشته می شوند و پزشک باید هنگام کاشت فولیکول های جدید مو در ابرو دقت کند زیرا باید در همان جهت کاشت موهای ابرو کاشته شوند. به طوری که آنها به طور عادی رشد کنند. علاوه بر این موارد پزشک باید نگران زیبایی ابروها و دوام آنها نیز باشد.


کلینیک زیبایی نورا ارائه دهنده خدمات زیبایی پیوسته در تلاش است با استفاده از تجربه طولانی خود در زمینه خدمات زیبایی ، کاشت مو و کاشت ابرو و همچنین بکارگیری از امکانات و تجهیزات روز دنیا موثر ترین روش های درمانی جهت رفع ریزش مو و سایر امور زیبایی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.


عوارض کاشت ابرو کدام اند؟

کاشت ابرو به طور کلی به عنوان یک روش بسیار کم خطر شناخته می شود، و در حال حاضر هیچ عوارض جانبی شناخته شده ای وجود ندارد.


• پس از کاشت، فرد احتمالاً حساسیت زیادی را تجربه می کند. با شروع کاشت ابرو، ابرو شروع به زخم شدن کرده و در ابتدا می تواند دارای خارش نیز باشد.

• قرمزی، خارش، درد، پوسته پوسته شدن و آکنه ممکن است بعد از کاشت ابرو ایجاد شود اما اثرات موقتی بوده و خیلی زود ازبین می روند. به خصوص بعد از اولین شستشو، پوسته پوسته شدن و قرمزی ریشه های ابرو خیلی کم می شود. ابروهای جدیدی که کاشته شده اند نمی توانند به مکانهایشان عادت کنند و حتی ممکن است در در اثر یک ضربه ی کوچک مثل دست کشیدن روی آنها از بین روند. به همین دلیل، ابروهای کاشت شده را هیچ موقع نباید خاراند.

• تورم بعد از کاشت ابرو. کاشت ابرو عملی است که نیاز به مراقبت های فوق العاده زیادی دارد زیرا این روش روی صورت انجام می شود. در نتیجه این عمل ممکن است تورم جزئی در ناحیه چشم، ابرو یا ناحیه اهدا کننده مشاهده شود. تورم در مدت زمان کوتاهی از بین می رود. برای رفع تورم در زمان کوتاهتر می توان از کمپرس سرد استفاده کرد.

• ریزش ناگهانی ابروهای کاشته شده. چند هفته پس از کاشت ابرو، ریزش مو به صورت ناگهانی و زیاد شروع می شود. در این مرحله ابروهای کاشتش شده شروع به ریختن می کنند. افراد که ریزش ابروهای را می بینند ممکن است فکر کنند که کاشت ابرو موفقیت آمیز نبوده. با این حال، ریختن ناگهانی ابروهای کاشته شده به معنی ناموفق بودن عمل نبوده بلکه نشان دهنده موفقیت آمیز بودن آن می باشد. این مرحله که به آن ریزش ناگهانی گفته می شود تقریبا برای همه افرادی که کاشت ابرو انجام می دهند به وجود می آید. بعد از ریزش ابروها، ابروهای جدید جایگزین آنها می شوند.


همانطور که گفته شد جهت انجام کاشت ابرو ایده آل به کلینیک زیبایی مجهز و معتبر نیاز است تا با استفاده از امکانات روز دنیا و همچنین پزشکان متخصص در این زمینه کاشت ابرو انجام گیرد. کلینیک زیبایی نورا با داشتن سال ها تجربه و بهره گیری از کادر درمانی مجرب این امکان را برای شما فراهم کرده است که جهت انجام امور زیبایی و یا کاشت مو و کاشت ابرو با ما در ارتباط باشید.

فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید