nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی

تزریق چربی که با عنوان انتقال چربی نیز شناخته می شود، روشی است که با گرفتن چربی از قسمت خاصی از بدن و استفاده از آن برای افزودن حجم به ناحیه دیگر از بدن، ظاهر فرد را بهبود می کند.همچنین تزریق چربی روش عالی برای از بین بردن چین و چروک و خطوط ریز، جوان سازی صورت و فرم دهی به سینه ها و باسن می باشد. 


نحوه تزریق چربی به بدن

مرحله 1) برداشت چربی

این روش با برداشتن چربی از محل اهداکننده (شکم، باسن یا ران ها) با عمل لیپوساکشن شروع می شود. به منظور جمع آوری مقدار بیشتری سلول چربی سالم، از لیپوساکشن با مکش خیلی کم استفاده شده و سلول ها با استفاده از یک سوزن هیپودرمی با اندازه کوچک یا یک کانول مخصوص که برای محدود کردن آسیب به سلول های چربی ساخته شده است از محل اهدا کننده خارج می شوند.


مرحله 2) جداسازی سلول های چربی

پس از جمع آوری مقدار کافی بافت چربی، با سرعت بسیار زیاد در سانتریفیوژ چرخانده می شوند تا سلول های چربی را از سایر سلول ها و مایعات دیگر جدا کنند. در نتیجه سلول های آسیب دیده برداشته می شوند و فقط سلول های سالم برای تزریق باقی می مانند.


مرحله 3) تزریق چربی

در این مرحله پزشک بسته به هدف مورد نظر محلی را برای تزریق چربی مشخص می کند. پزشک با استفاده از یک سرنگ جداگانه هیپودرمی، سلول های چربی را در عمق مورد نیاز برای رسیدن به نتایج مورد نظر تزریق می کند.


تزریق چربی برای چه مواردی استفاده می شود ؟

• گونه های افتاده

• از بین بردن خطوط اخم و لبخند

• رفع چین و چروک

• از بین بردن جای جوش

• درمان سیاهی و گودی زیر چشم

• برجسته سازی و افزایش حجم سینه و باسن

• و...


ماندگاری تزریق چربی چقدر است ؟

نتایج تزریق چربی متفاوت است، اما در شرایط مناسب این روش می تواند دارای ماندگاری دائمی باشد. در حالی که سایر پرکننده ها به مرور زمان توسط بدن جذب می شوند و نیاز به جسه های درمانی بیشتر برای حفظ نتایج اند، ماندگاری تزریق چربی می تواند دائمی باشد زیرا چربی ماده زنده است. قسمتی از چربی تزریق شده طی شش هفته اول به طور طبیعی توسط بدن جذب می شود. پس از گذشت شش ماه از تزریق چربی مقدار کمی چربی ممکن است دوباره جذب شود که مقدار آن قابل توجه نیست. بین 50 تا 70 درصد از چربی منتقل شده باقی می ماند که دارای ماندگاری دائمی می باشد و مانند چربی طبیعی دوام خواهد داشت. حتی با افزایش وزن رشد می کند با گذشت زمان در کنار دیگر ذخایر چربی شما از بین می رود.


تغییر وزن می تواند مقدار چربی موجود را افزایش یا کاهش دهد درست همانطور که حجم چربی در محل اصلی خود تغییر می کند. یک جراح پلاستیک با تجربه می داند هنگام تزریق چربی به چه طریقی مانع از بین رفتن سلول های چربی شود.


هرچه جراح مهارت و تجربه بیشتری داشته باشد نتایج تزریق چربی ماندگارتر می باشد. تکنیک به کار رفته، سازگاری بدن با چربی تزریق شده و سبک زندگی بیمار مانند سیگار کشیدن بر روی ماندگاری تزریق چربی تاثیر گذار است.


در پایان می توان گفت یکی از مهم ترین مسائل در ماندگاری تزریق چربی انجام این کار در کلینیک زیبایی مجهز و همچنین زیر نظر متخصصان این زمینه می باشد.کلینیک زیبایی نورا با بهره گیری از پزشکان متخصص و بروز ترین امکانات دنیا قادر خواهد بود تا تزریق چربی جهت زیبایی را به بهترین شکل ممکن برای افراد انجام دهد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید