nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

مراقبت های بعد از کاشت ریش

مراقبت های بعد از کاشت ریش

یکی از معضلاتی که مردان ممکن است با آن درگیر شوند ریزش موی ریش و سبیل می باشد.این معضل دلایل مختلفی ممکن است داشته باشد.از جمله دلایلی که سبب ریزش مو در صورت مردان می شود می توان به استرس ، فشارهای روحی ، تغذیه نا مناسب ، حوادث فیزیکی و ارثی بودن این موضوع اشاره نمود.اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش های مناسبی جهت بازگشت موهای از دست رفته در نواحی ریش و سبیل به وجود آمده است که بهترین روش برای بازگشت آن کاشت ریش و سبیل می باشد.


کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل روش منحصر به فردی است که با استفاده از آن می توان موهای صورت مردان در نواحی ریش و سبیل را چنانچه کم پشت است ، پرپشت تر ساخت و ظاهر و چهره فرد زیباتر به نظر برسد.روش های مختلفی جهت کاشت ریش و سبیل اروزه مورد استفاده قرار می گیرد که از بهترین روش ها برای انجام این کار می توان به تکنیک های SUT و یا FUE اشاره نمود.


با استفاده از این روش ها دیگر نیازی به عمل های جراحی نمی باشد و انجام آن ها بدون هرگونه درد و یا خونریزی صورت می گیرد.با استفاده از کاشت ریش به روش SUT و یا FUE چهره افراد زیبایی خود را باز می گرداند و فرد اعتماد به نفس از دست رفته خود را مجددا به دست خواهد آورد.جهت نحوه انجام کاشت ریش با استفاده از روش های ذکر شده بر روی لینک کاشت ریش کلیک نمایید تا با نحوه انجام این روش آشنا شوید.


چه افرادی می توانند اقدام به انجام کاشت ریش نمایند؟

افرادی هستند که دچار ریزش قسمت هایی از ریش خود هستند و یا موهای ریش و سبیل آن ها نازک شده است.این افراد می توانند اقدام به انجام کاشت ریش نمایند.همچنین افرادی که به دلیل حوادثی مانند سوختگی و یا جراحی و... مشکلاتی برای ریش و سبیل آن ها به وجود آمده است با استفاده از این روش می تواند اقدام به حل این معضل خود کنند.بنابراین تمامی افرادی که مشکلاتی در قسمت موهای ریش و سبیل خود دارند می تواند از این روش بهره بگیرند.

کاشت ریش


ویژگی های کاشت ریش و سبیل با استفاده از روش SUT و FUE

از بارزترین ویژگی های کاشت ریش و سبیل با استفاده از روش SUT و یا FUE نحوه خواب مو و زاویه قرارگیری مو در هنگام کاشت ریش می باشد که مطابق با خواب موی فرد می باشد.همچنین مدت زمان انجام کاشت ریش و سبیل بسیار کوتاه بوده و می توان در طول یک جلسه با استفاده از تکنیک SUT و FUE اقدام به انجام این روش نمایید.این روش دارای ماندگاری دائمی می باشد و بسیار طبیعی بوده به طوری که نمی توان کاشت آن را تشخیص داد.


از سایر ویژگی های کاشت ریش و سبیل با استفاده از این روش می توان به عدم درد و خونریزی و بدون نیاز به بیهوشی این روش اشاره نمود که از مزیت های اصلی این روش به شمار می رود.علاوه بر این دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه بوده و فرد چنانچه مراقبت های بعد از کاشت ریش را به صورت صحیح انجام دهد هیچ گونه عوارضی در دراز مدت برای فرد به وجود نخواهد آمد.مدت زمانی که می بایست پس از انجام این روش به استراحت پرداخت چیزی در حدود یک هفته می باشد.


البته تمامی نکات و ویژگی های گفته شده در صورتی به وقوع می پیوندد که انجام این روش با استفاده از تجهیزات مناسب و همچنین پزشکان متخصص در این زمینه انجام گیرد که در مجموع می بایست کلینیک انتخابی شما برای انجام این کار کلینیکی معتبر باشد.


مراقبت های بعد از کاشت ریش

پس از انجام کاشت ریش می بایست نکاتی انجام گیرد تا این تکنیک نتیجه رضایت بخشی داشته باشد.از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

• رعایت اصول بهداشت در نواحی کاشت ریش: یکی از نکاتی که می بایست به آن توجه شود بهداشت محل کاشت می باشد.

با استفاده از پماد های آنتی بیوتیک که توسط پزشک تجویز می باشد به صورت مرتب می بایست محل کاشت ریش ضد عفونی شود تا از بروز عفونت جلوگیری به عمل آید.همچنین طی روزهایی پس از انجام کاشت می بایست صاف خوابیده و قسمت های کاشته شده به بالش برخورد نکند و سعی شود سر بالاتر از بدن قرار گیرد.

• از لمس ، خارانندن و یا مالش قسمتی که کاشت ریش انجام شده است پرهیز شود.

• جلوگیری از فعالیت های بدنی شدید که باعث تعرق می شود مانند ورزش های سنگین.

• عدم تابش آفتاب بر روی محل کاشت ریش طی روز های اولیه پس از کاشت ریش و سبیل

• پرهیز از مصرف قرص های رقیق کننده خون

• عدم استفاده از دخانیات و تنباکو مانند سیگار و قلیون به علت تاخیر در ترمیم و همچنین جلوگیری از مصرف مشروبات الکلی

• دوش گرفتن و استحمام با آب داغ و همچنین شنا کردن پس از انجام کاشت ریش ممنوع می باشد.


در پایان به این نکته می بایست نوجه گردد که ممکن است تعداد زیادی از موهای کاشته شده پس از چند روز بریزد که این اتفاق طبیعی بوده و پس از گذشت زمان شاهد رویش مجدد موها در نواحی کاشت ریش خواهیم بود.این اتفاق ممکن است تا 4 ماه به طول انجامد بنابراین می بایست جهت نتیجه پایانی و مطلوب این تکنیک کمی صبور بود.


چنانچه قصد انجام کاشت ریش و سبیل دارید می توانید با مشاوران کلینیک زیبایی نورا تماس حاصل نمایید تا علاوه بر مشاوره ، وقت لازم جهت انجام این کار را برای شما تعیین نماییم.کلینیک زیبایی نورا با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و همچنین استفاده از بروز ترین امکانات در زمینه کاشت مو و زیبایی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید