nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

مزایا و معایب کاشت ابرو

مزایا و معایب کاشت ابرو

یکی از روش ها و تکنیک های زیبایی کاشت ابرو می باشد.ابرو یکی از تاثیرگذارترین موارد در زیبایی افراد به شما می رود که ممکن است به دلایل مختلفی از جمله ژنتیک ، حوادث فیزیکی ، مشکلات تغذیه و... دچار ریزش شود.اما امروزه با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در زمینه زیبایی این امکان میسر شده است تا بتوانیم این معضل را به وسیله شیوه های گوناگون که بهترین روش آن کاشت ابرو می باشد از بین ببریم و چهره گذشته را به فرد بازگردانیم.


کاشت ابرو چیست؟

با استفاده از تکنیک کاشت ابرو فرد می تواند میزان و تعداد مو و پر پشت بودن آن را مشخص نماید و همچنین می توان ضخامت و یا رنگ مو در این قسمت را مشابه با سایر مو ها در این قسمت انتخاب و پیاده کرد به طوری که هیچ کس متوجه کاشت ابرو نشود.تمامی این مشخصات با توجه به علایق و نظر بیمار صورت خواهد گرفت.


با استفاده از این روش مو از نواحی مورد نظر سر همان فرد که معمولا نواحی پشت گوش می باشد برداشت شده و در قسمت های مورد نظر که از قبل توسط پزشک متخصص مشخص شده است کاشته می شود.فرآیند انجام این کار به دلیل زاویه ای که موهای ابرو با پوست دارد نیازمند مهارت می باشد تا این تکنیک به بهترین نحو انجام گیرد.


نکته مهمی که می بایست در انجام کاشت ابرو به آن دقت شود این است که کاشت مو در این قسمت از صورت به دلیل ظرافت و تاثیرگذاری آن بر روی زیبایی چهره فرد باید با دقت و ظرافت انجام گیرد تا نتیجه پایانی مطابق با انتظارات متقاضی باشد.به همین دلیل انجام تکنیک کاشت ابرو می بایست توسط متخصصان زیبایی در این زمینه و همچنین در کلینیک معتبر انجام گیرد.تجهیزات و امکانات مورد استفاده برای انجام این کار یکی دیگر از موارد تاثیرگذار بر نتیجه دلخواه می باشد.کلینیک زیبایی نورا به عنوان ارائه دهنده خدمات زیبایی با بهره گیری از پزشکان متخصص و همچنین امکانات روز دنیا قادر به انجام کاشت ابرو به بهترین نحو برای شما عزیزان می باشد.


حال که با روش کاشت ابرو آشنایی بیشتری پیدا کردید ، در این قسمت به مزایا و معایب کاشت ابرو می پردازیم.کاشت ابرو همانند هر تکنیک زیبایی مزایا و معایبی دارد که بعضی از این مزایا و معایب عبارتند از:

مزایای کاشت ابرو:

• با استفاده از تکنیک کاشت ابرو دیگر نیازی به پر کردن ابرو به وسیله مداد و... را نخواهید داشت.

• در این تکنیک از موهای طبیعی خود فرد استفاده شده و ظاهر ابروها بسیار طبیعی می باشد به گونه ای که هیچ کس نمی تواند کاشت ابرو را تشخیص دهد.

• در تکنیک کاشت ابرو می توان میزان و تعداد و ضخامت و... را به دلخواه معین نمود.

• می توان در صورت نیاز ابرو های کاشته شده را رنگ نمود.

• عدم نیاز به بیهوشی فرد و یا نیاز به استراحت طولانی مدت

• خواب ابرو توسط پزشک متخصص همانند سایر موها می باشد.


عوارض کاشت ابرو:

• با استفاده از این روش طی روز های اولیه مقادیر کمی محل کاشت متورم شده و دچار کبودی می شود که این اتفاق موقتی بوده و با گذشت چند روز از بین خواهد رفت.

• در ناحیه کاشت ابرو زخم های کوچکی ایجاد خواهد شد که به مرور زمان از بین خواهد رفت.

• طی روزهای اولیه پس از کاشت ابرو ، در محل کاشت ممکن است خارش ایجاد شود که با استفاده از پمادی خاص می توان آن را برطرف نمود.

• با توجه به حساس بودن ناحیه اطراف چشم ممکن است هنگام تزریق ماده به حسی در این ناحیه کمی درد احساس شود.


در کل می توان گفت چنانچه انجام کاشت ابرو توسط تیمی متخصص انجام گیرد کمترین معایب را به دنبال خواهد داشت و با استفاده از این روش می توان به بهترین نتیجه لازم رسید.فولیکول مو پس از گذشت مدت زمانی با استفاده از تکنیک کاشت ابرو پیوند خورده و پس از آن رشد آن ها همانند سایر موهای ابرو آغاز می شود.


چنانچه قصد انجام کاشت ابرو را دارید می توانید مشاوره های لازم را از طریق تماس با کلینیک زیبایی نورا و همچنین تعیین وقت انجام دهید. تکنیک کاشت ابرو در کلینیک زیبایی نورا با بهترین متد های روز دنیا و توسط متخصصین مجرب انجام خواهد شد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید