nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

نتیجه نهایی کاشت مو

نتیجه نهایی کاشت مو

همانطور که می دانید یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای بازگشت مو و رویش مجدد آن ، کاشت مو می باشد. به طور کلی  روش انجام تکنیک کاشت مو بدین شکل است که موی مورد نظر از مناطق مختلف فرد گرفته شده و به بخش های کم پشت یا خالی سر منتقل می گردد.


فرآیند نتیجه بخش شدن این تکنیک بسته به فرد و همچنین تکنیک انجام آن دارد.اما به طور کلی نتیجه این روش ممکن است تا یک سال به طول بیانجامد، پس صبر و حوصله برای به نتیجه رسیدن آن می تواند ارزشمند باشد تا در نهایت با استفاده از تکنیک کاشت مو رضایت کلی مشتری حاصل گردد.


نتیجه نهایی کاشت مو

کاشت مو جز فرآیند هایی است که نتیجه ی آن به موارد زیادی بستگی دارد.یکی از این موارد کلینیکی می باشد که شما در آن تحت معالجه قرار خواهید گرفت.مجهز بودن و استفاده از بروزترین ابزار و وسایل می تواند در نتیجه نهایی نقش مهمی را ایفا نماید.


از نکات مهمی که می بایست مورد توجه قرار گیرد و نقش مهمی در نتیجه نهایی کاشت مو دارد پزشک متخصصی می باشد که شما تحت نظر وی به انجام کاشت مو می پردازید.پس انتخاب کلینیک و پزشک متخصص در زمینه کاشت مو از اهمیت بالایی برخوردار است.


از دیگر نکاتی که در نتیجه نهایی کاشت مو تاثیر دارد مراقبت ها و دستوراتی است که پزشک معالج قبل و بعد از کاشته مو به شما یادآوری خواهد نمود و شما می بایست این دستورات را با دقت انجام داده تا در پایان نتیجه نهایی این تکنیک موثر واقع شود.


عمل کاشت مو عموما بین 4 تا 8 ساعت به طول می انجامد که در این مدت فرد هوشیار است و فقط بخشی که عمل در آن جا انجام می گیرد به وسیله مواد بی حس می گردد.


بیمارانی که فرآیند کاشت مو در آن ها انجام می گیرد طی شش تا نه ماه آینده می توانند نتایج تاثیر گذار آن را به طور کامل مشاهده نمایند.همچنین برخی از بیماران به دلایل خاص نتایجت کاشت موی آن ها ممکن است تا یک سال به طول بیانجامد.نکته مهمی که می بایست دقت شود این است که در طول 2 تا 8 هفته پس از کاشت مو ، موهایی که پیوند زده شده اند ممکن است دچار ریزش شوند که این امر طبیعی می باشد و با ریخنت این موها فرآیند رشد موهای جدید آغاز می گردد.


نتایج کاشت مو با توجه به افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد.علاوه بر این پزشک جراح یکی دیگر از تفاوت ها در نتایج کاشت مو بین افراد می باشد.اما به طور کلی می بایست فردی متخصص در این زمینه و آشنا با انواع مختلف مو و ریزش آن اقدام به انجام این کار نماید.سن ، جنس مو ، علت ریزش ، نوع پوست سر ، توانایی رشد مو در افراد و... همگی جز عواملی هستند که می تواند در نتایج کاشت مو تاثیر گذار باشند.


آمار های امروزی در زمینه عمل کاشت مو نشان می دهد که میزان ریزش مو در مردان بیشتر از زنان می باشد.درصد این اتفاق 60 به 40 می باشد.فشارهای روزمره ، استرس , عوامل وراثت ، آب وهو و تغذیه ، سن ، مصرف داروهای مختلف و... همگی بخشی از دلایل ریزش مو هستند امروزه سبب شده است افراد زیادی جهت انجام کاشت مو اقدام نمایند.با توجه به این موثر ترین روش شناخته شده امروزی جهت بازگرداندن موهای از دست رفته کاشت مو می باشد ، امروزه از محبوبیت بالاتری در بین افراد دنیا دارد.


نکات مهم پس از کاشت مو:

پس از انجام کاشت مو ممکن است بر روی سر شما در محل هایی که کاشت انجام شده است دلمه های شکل بگیرد که به هیچ عنوان نباید به آن دست زد . می بایست آن ها را به حال خود رها کرده تا با گذشت زمان از بین بروند.با از بین رفتن این دلمه ها تعدادی از ساقه های مو خواهد ریخت اما ساقه های سالم پس از 20 روز رویش پیدا خواهند کرد که این اتفاق نشان دهنده ی موفقیت آمیز بودن کاشت مو می باشد.


پس از کاشت مو احتمال تورم و قرمزی در پیشانی وجود دارد که نهایتا پس از یک هفته از بین می رود.


با گذشت دو هفته از کاشت مو موی فرد دچار ریزش شده و موهای پیوند داده شده می ریزند.این اتفاق طبیعی می باشد و تا 20 روز ممکن است ادامه پیدا کند.علاوه بر این بی حس بودن سر با لمس آن در هنگام شست و شو نیز امری طبیعی می باشد و با گذشت چند هفته از بین خواهد رفت.


از ماه ششم به بعد فرآیند رشد موهای جدید را خواهیم دید و ساقه مو در حال بیرون آمدن می باشد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید