nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

برای بعضی از افراد، کاشت ابرو ممکن است عملی بی مورد به نظر برسد زیرا دارای ابرو های پرپشت، سالم و کشیده می باشند. اما برای برخی دیگر، کاشت ابرو می تواند یک امر ضروری به نظر برسد. زیرا ابرو ها نقش بسیار مهمی در زیبا به نظر رسیدن و وتقارن چهره ی هر فرد دارند. بعضی از افراد به دلایل پزشکی و یا ریزش بیش از حد ابرو ممکن است دارای ابرو های نازک باشند و یا به طور طبیعی با ابرو های بسیار نازک و کم پشت به دنیا آمده باشند و به همین دلیل برای داشتن ظاهری بهتر و اعتماد به نفس بالاتر داشتن ابرو هایی زیبا چه از طریق کاشت ابرو یا روش های آرایشی گزینه ای مناسب می باشد.


کاشت ابرو

کاشت ابرو معمولاً با استفاده از روشSUT انجام می شود، که اخیراً محبوبیت زیادی برای ترمیم دائمی موها در آقایان و خانم ها به دست آورده است. در کاشت ابرو به روش SUT بخش کوچکی از موها را معمولاً از پشت یا طرفین پوست سر گرفته و موهای گرفته شده را به ابرو پیوند می زند تا ابرو را تقویت کرده یا آنها را کاملاً جایگزین موهای ابرو کنند.


در این روش پوست سر با استفاده از بی حسی موضعی بی حس می شود و یک بخش کوچک از مو ها با استفاده از دستگاه برداشته می شود تا به عنوان گرافت مورد استفاده قرار گیرد. سپس توسط یک تکنسین به واحد های فولیکول تبدیل می شوند و این پیوندها یک به یک در ابرو کاشته می شوند.


پس از عمل کاشت ابرو، یکسری تفاوت هایی را خیلی سریع در طرح کلی ابرو خود مشاهده خواهید کرد، اگرچه چند هفته طول می کشد تا موها به صورت طبیعی رشد کنند. از آنجا که موهای پیوند شده از پوست سر خود فرد گرفته شده است، موهای مورد استفاده دقیقاً مانند موهای سر رشد کرده، به این معنی که برای اطمینان از رشد منظم و هماهنگ آنها به ترمیم و نگهداری منظم نیاز دارید.


روش های دیگری برای ترمیم ابرو یا ضخیم تر شدن ابرو ها وجود دارد مانند خال کوبی یا آرایش روزانه، اما هر دو روش در مقایسه با کاشت ابرو یک اشکال اساسی دارند. هر دو روش روشی نیمه پایدار بوده و بنابراین به طور منظم باید مورد استفاده قرار گیرند. در روش کاشت ابرو با استفاده از موهای طبیعی خود، نتایج کاملاً طبیعی و دائمی می باشد.


نحوه محاسبه هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو بر اساس معیار ها ی مختلفی محاسبه می شود که عبارتند از:

• شهر و موقعیت جغرافیای کلینیک

• تجهیزات و دستگاه های کلینیک کاشت ابرو

• تراکم ابرو های فرد

• روش کاشت ابرو

• تخصص و تجربه پزشک

• هزینه پرسنل کلینیک


هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در شهر های بزرگ مانند تهران به علت استفاده از جدیدترین متد های کاشت ابرو، هزینه بالای اجاره کلینیک و موارد دیگر معمولا متغیر بوده و از شهرستان ها بیشتر است. در کلینیک نورا هزینه کاشت ابرو با استفاده از روش های SUT و FUE به صورت تقریبی 4 تا 5 میلیون تومان می باشد. برای برآورد دقیق هزینه کاشت ابرو می توانید از مشاوره آنلاین یا حضوری استفاده کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.


کلینیک زیبایی نورا با بهره گیری از متخصصین زیبایی و همچنین بهره مندی از امکانات روز دنیا قادر به برطرف سازی تمامی نیازهای زیبایی افراد می باشد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید