nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل روشی است که برای مردانی که دارای ریش و سبیل کم تراکم و ریزش ریش و سبیل می باشند به کار می رود. دقیقاً مانند مو، ریش و سبیل نیز در ظاهر مرد نقش اصلی را ایفا می کنند. کاشت ریش و سبیل بهترین گزینه برای درمان ریزش موهای ریش و سبیل ناشی از تستسترون و همچنین برای مردانی که مایل به داشتن ریش یا سبیل پر تراکم هستند می باشد.هزینه کاشت ریش و سبیل نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


کاشت ریش و سبیل

در فرایند کاشت ریش و سبیل مشابه کاشت مو از تکنیک DHI استفاده می شود. اما محل برداشت فولیکول های مو در کاشت ریش و سبیل با کاشت مو متفاوت می باشد. و از موهای اطراف گوش که از لحاظ لطافت و ظاهر بیشتر به مو های ریش شبیه اند استفاده می شود. در روش کاشت ریش و سبیل صورت به صورت موضعی بی حس شده و دقیقاً مانند کاشت مو فاقد هر گونه درد می باشد. پس از عمل کاشت جای هیچ زخم یا بخیه وجود نخواهد داشت.


روش کاشت ریش و سبیل

در این روش همانند کاشت مو از مو های پشت سر برای کاشت ریش و سبیل استفاده می شود. گرافت ها از محل اهدا کننده که قسمت پشت سر و اطراف گوش می باشد استخراج می شوند. سپس گرافت های استخراج شده بر روی قسمت های تعیین شده ریش یا سبیل کاشت می شوند.


کاشت ریش یا سبیل معمولاً دارای نتایج بسیار رضایت بخش می باشد. موهای کاشت شده مانند سایر موهای صورت بطور طبیعی رشد می کنند و می توان آنها را اصلاح کرد و تراشید. اصول اساسی کاشت مو یکسان است، اما باید متفاوت برنامه ریزی شود. برای تعیین تعداد پیوند مورد نیاز برای کل منطقه که نیاز به کاشت دارد، بررسی دقیق صورت لازم است.

مزایای پیوند ریش

• دارای نتایج دائمی

• روشی ایمن

• روشی بدون درد و خونریزی

• موهای کاشته شده مانند موهای طبیعی رشد می کنند.

• موهای جدید را مانند مو های طبیعی می توان اصلاح کرد و تراشید.

• انجام کاشت ریش و سبیل در یک جلسه


هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل تا حد زیادی به تعداد پیوند مورد نیاز برای پوشاندن نواحی فاقد مو بستگی دارد. بنابراین شما باید هنگام جستجوی هزینه کاشت ریش و سبیل ابتدا هزینه پیوند هر گرافت را از کلینیک بپرسید.


اینکه در کدام کلینیک یا بیمارستان، شما کاشت ریش و سبیل را انجام می دهید نیز یک عامل مهم در تعین هزینه کاشت ریش و سبیل است.کلینیک ها هریک بر اساس بهره گیری از امکانات و یا متخصصین در زمینه کاشت ریش برای انجام این کار قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. علاوه بر این مشاوره قبل از عمل و هزینه های مراقبت های پس از عمل ، هزینه کاشت ریش و سبیل را افزایش می دهد. علاوه بر موارد ذکر شده فاکتورهای زیر تعیین کننده هزینه نهایی کاشت ریش و سبیل می باشند.


• تسهیلات پزشکی کلینیک

• مهارت و توانایی های پزشک متخصص

• وسعت ناحیه کاشت مو

• در روش کاشت ریش و سبیل، هزینه تکنیک های جدید بیشتر است.در روش هایی مانند پیوند ARTAS رباتیک، DHI، FUE. هزینه FUE یا FUT کمتر است.


هزینه کاشت ریش و سبیل بسته به عوامل ذکر شده در کلینیک زیبایی نورا و همچنین بسته به تراکم ، حجم و تعداد مورد نظر چیزی در حدود 4.000.000 تا 8.000.000 تومان هزینه خواهد داشت.


همانطور که گفته شد عوامل زیادی در تعیین هزینه کاشت ریش و سبیل دخیل هستند که می توانند بر روی هزینه نهایی این عمل زیبایی تاثیرگذار باشند.به طور مثال خدماتی که کلینیک های واقع شده در تهران به مشتریان خود ارائه می دهند ممکن است در با خدمات برخی کلینیک های واقع شده در شهرستان متفاوت باشد و به همین علت هزینه کاشت ریش و سبیل در شهر تهران گران تر باشد.


همچنین خدمات ارائه شده در برخی کلینیک ها ممکن است متفاوت با سایر کلینیک ها باشد که همین امر باعت تفاوت قیمت ها شود.در کلینیک های نام آشنا و معتبر بر اساس خدمات ، امکانات و توانایی پزشکان متخصص در زمینه امور زیبایی عموما هزینه کاشت ریش و سبیل کمی بالاتر از دیگر کلینیک ها می باشد که این امر کاملا طبیعی است.


در پاین همانطور که گفنه شد هزینه کاشت ریش و سبیل بسته به عوامل گفته شده متفاوت می باشد و نمی توان هزینه آن را به صورت دقیق مشخص کرد. جهت اطلاع از هزینه دقیق کاشت ریش و سبیل می توانید با مشاورین کلینیک زیبایی نورا تماس حاصل نمایید.


یکی از خدمات کلینیک زیبایی نورا انجام کاشت ریش و سبیل به وسیله متخصصین کاشت مو و همچنین استفاده از بهترین امکانات روز دنیا می باشد.چنانچه قصد انجام کاشت ریش و سبیل و یا سایر خدمات زیبایی را دارید می توانید جهت اخذ مشاوره و یا تعیین وقت با کلینیک زیبایی نورا تماس گرفته و از خدمات ما بهره بگیرید.


فرم ویزیت آنلاین





اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید