nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

یکی از مشکلاتی که ممکن است هر فردی با آن دست و پنجه نرم کند ، مشکل ریزش مو می باشد. ریزش مو ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله ریزش موی وراثتی ، مشکلات تغذیه ای و یا هورمونی ، به وجود آمدن حوادث فیزیکی و یا روحی و بسیاری عوامل دیگر رخ دهد.اما جای نگرانی نیست و چنین افرادی می توانند با روش های مختلف کاشت مو ، موهای از دست رفته خود را بازگردانند.

کاشت مو چیست؟

روش های گوناگونی برای حل مشکل ریزش مو تا به امروز انجام شده است که بسیاری از روش ها سبب ایجاد مشکلات و یا عدم حصول نتیجه ایده آل شده است. تنها روشی و شیوه درمان ریزش و طاسی موی سر که امروزه موثر بوده و آزمون خود را طی سالیان طولانی پس داده است کاشت مو می باشد.به همین دلیل بهترین روش برای حل مشکل ریزش و طاسی موی سر امروزه کاشت مو می باشد.


کاشت مو دارای شیوه ها و روش های گوناگونی می باشد و انواع مختلفی برای انجام آن وجود دارد.اما حالت کلی همی ی این روش برداشت مو از قسمت های مختلف بدن و کاشت آن در محل مورد نظر می باشد.در گذشته تکنیک های کاشت مو سبب مشکلات فراوانی از جمله درد و خونریزی و عدم نتیجه گیری مناسب و ... بود.اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی انجام کاشت مو بسیار راحت تر از گذشته انجام می شود و به وجود آمدن تکنیک های جدید انجام کاشت مو سبب شده این کار از حصول نتیجه مناسبی برخوردار شود و میزان مشکلات انجام و پس از انجام کاشت مو به حداقل برسد.


روش کات مو روشی تقریبا بدون ریسک می باشد و امروزه افراد بسیاری این روش را برای رفع طاسی موی سر خود استفاده می نمایند.همچنین این تکنیک دارای روش های انجام گوناگونی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی هرکدام تکامل یافته اند و امروزه از آن ها استفاده می شود.شما می توانید با مراجعه با قسمت  خدمات کلینیک نورا انواع مختلف روش های کاشت مو را ملاحظه نمایید و از آن ها اطلاعات کاملی را بدست آورید.


ما در این مقاله قصد داریم هزینه کاشت مو را برای شما بازگو نماییم تا با اطلاعات کاملی در صورت لزوم اقدام به انجام این تکنیک نمایید.

تعیین هزینه کاشت مو

عوامل مختلفی در تعیین هزینه کاشت مو تاثیر دارند که برخی از آن ها عبارتند از:

• تجهیزات و امکانات کلینیک و معتبر بودن آن

• بهره گیری از پزشکان متخصص کاشت مو در کلینیک

• میزان نیاز به کاشت مو و وسعت طاسی سر و تعداد جلسات مورد نیاز

• هزینه کاشت مو بر اساس نوع تکنیک به کار گرفته شده برای رفع مشکلات ریزش مو و یا طاسی سر

• و...


هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو همانطور که گفته شد به فتکتور های مختلفی وابسته است.یکی از مهم ترین فاکتور ها در تعیین هزینه کاشت مو نوع تکنیکی است که برای انجام این کار استفاده می شود.به طور مثال کاشت مو به روش FUT و یا FIT هزینه ای به مراتب پایین تر از سایر روش ها دارد.دلیل این امربرداشت تار مو از پشت سر نهایتا تا 2000 تار مو می باشد اما در دیگر روش ها تعداد برداشت می تواند بسیار بیشتر باشد.همچنین انجام این روش کاشت مو به صورت دستی انجام می شود اما در روش های جدید تر مانند کاشت مو به روش SUT این کار بدون دخالت دست بوده و با استفاده از دستگاه انجام می شود که طبیعتا انجام کار دقت و سرعت بیشتری دارد و به همین علت هزینه آن ممکن است بیشتر از کاشت مو به روش FUT یا FIT باشد.


ممکن است روش های دیگری به جز کاشت مو وجود داشته باشد که از قیمت پایین تری برخوردار باشند اما این نکته می بایست مورد توجه قرار گیرد که چنانچه ریزش مو طولانی مدت باشد و مو دچار ریزش زیادی شده باشد استفاده از سایر روش ها مانند مزوتراپی و یا استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل عملا تاثیر چندانی نداشته و تنها راه موثر برای جلوگیری از ریزش و بازگشت موهای سابق خود ، کاشت مو می باشد.


کلینیک های بسیار زیادی امروزه خدمات کاشت مو را انجام می دهند که بسته به اعتبار و بهره گیری از امکانات و پزشکان متخصص قیمت های متفاوتی را برای انجام کاشت مو ارائه می دهند.برخی دیگر از کلینیک ها با توجه به سابقه درخشان خود و تضمین انجام کاشت مو ایده آل هزینه های بیشتری را از مشتریان خود دریافت می نمایند.


کلینیک زیبایی نورا با توجه به ارائه خدمات و تکنیک های روز دنیا و همچنین ارائه خدمات نوین توسط پزشکان متخصص در تلاش است که بهترین هزینه کاشت مو را برای مشتریان ارائه دهد تا افراد بتوانند با خیالی آسوده اقدام به انجام این روش نمایند.در کلینیک زیبایی نورا به طور میانگین کاشت مو بین 5.000.000 تا 9.000.000 تومان هزینه خواهد داشت که دلیل این تفاوت قیمت ارتباط مستقیمی با تراکم و حجم مورد نیاز مو و همچنین تعداد موهای کاشته شده دارد.


بنابراین می توان گفت هزینه کاشت مو ممکن است با توجه به نوع ارائه خدمات و میزان مورد نیاز برای انجام این روش و همچنین کلینیک معتبری که کاشت مو درآن انجام می شود متغیر می باشد.


یکی از معتبرترین کلینیک های واقع در تهران کلینیک زیبایی نورا می باشد که با استفاده از جدید ترین متد های زیبایی و بهره گیری از پزشکان متخصص و امکانات روز دنیا آماده ارائه خدمات کاشت مو به شما عزیزان می باشد.شما می توانید جهت اخذ مشاوره و یا تعیین وقت قبلی با ما در ارتباط باشید.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید