nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

هزینه کاشت مو در کشورهای مختلف

هزینه کاشت مو در کشورهای مختلف

با توجه به افزایش تقاضای کاشت مو در سراسر جهان بسیاری از مردم از خود می پرسند هزینه کاشت مو چقدر است؟ برای بسیاری از افراد هزینه انجام پیوند مو در کشور خود فقط مقرون به صرفه نیست و با پیشرفت های فناوری در سایر کشورها، کاشت مو هم قابل دسترسی تر و هم مقرون به صرفه تر شده است.


در گذشته کسانی که می خواستند در خارج از کشور کاشت مو انجام دهند به دلیل عدم اطلاع از قیمت ها و کلینیک های خارج از کشور این امکان برایشان فراهم نبود. اگرچه عوامل زیادی در هزینه کاشت مو نقش دارد از جمله انتخاب کلینیک و کشور، تعداد پیوند و روش کاشت مو.


هزینه کاشت مو چقدر است ؟

متوسط ​​قیمت کاشت مو در ایالات متحده 16000 دلار است، در حالی که متوسط ​​قیمت در ترکیه 3000 دلار است. یکی از اصلی ترین دلایلی که مردم تصمیم به انجام عمل کاشت مو در خارج از کشور خود دارند اختلاف عمده هزینه کاشت مو از یک کشور به کشور دیگر است. در بیشتر موارد شما می توانید عمل جراحی کاشت مو انجام داده و از تعطیلات خود لذت ببرید و هنوز هزاران دلار پس انداز کنید.


قیمت کاشت مو برای هر فرد بسته به عوامل زیر متفاوت خواهد بود:

• روش کاشت مو FUE یا FUT.

• تعداد پیوند

• تجربه و مهارت جراح

• کلینیک و امکانات آن

• درمان PRP

• کشوری که در آن کاشت مو انجام می دهد.


قیمت کاشت مو در استرالیا، انگلستان و ایالات متحده بالاتر از سایر کشورها است. که یکی از دلایل اصلی افزایش تعداد افرادی می باشد که کلینیک های خارج از این کشور ها را برای انجام عمل جراحی کاشت مو انتخاب می کنند. اگرچه قیمت کاشت مو در بسیاری از کلینیک های خارج از این کشور ها بسیار پایین است، اما به این معنی نیست که کیفیت خدمات یا نتایج بالقوه به دست آمده از استاندارد پایین تری برخوردارند.

هزینه کاشت مو


هزینه کاشت مو در ترکیه

متوسط ​​هزینه کاشت مو در ترکیه 3000 دلار است.ترکیه سالانه ده‌ها هزار بیمار پیوند مو دارد. اگرچه ترکیه به دلیل معالجه چشم مشهور است، اما در استانبول، آنکارا، آنتالیا و ازمیر نیز متخصصان کاشت مو پیوند مو انجام می دهند. هزینه پیوند مو به طور متوسط ​​3000 دلار می باشد. این قیمت معمولاً شامل هزینه اقامت و همچنین رفت و آمد و هتل است.


هزینه کاشت مو در هند

متوسط ​​هزینه کاشت مو در هند 3000 دلار است.هند یک موقعیت استراتژیکی برای بسیاری از گردشگران پزشکی می باشد. بسیاری از گردشگران پزشکی از ایالات متحده، استرالیا و آسیا برای معالجه پزشکی مقرون به صرفه تر به هند سفر می کنند. این کلیینیک های تخصصی در بمبئی، حیدرآباد و کلکته قرار دارند.


هزینه کاشت مو در مجارستان

متوسط ​​قیمت کاشت مو در مجارستان 3600 دلار است.موقعیت مجارستان در اروپای مرکزی آن را به یکی از مقصد های مورد علاقه اروپا برای بیماران پیوند مو که به دنبال پیوند موی مقرون به صرفه هستند تبدیل کرده است. قیمت کاشت مو در مجارستان به طور متوسط ​​3600 دلار است.


​​هزینه کاشت مو در لهستان

متوسط ​​هزینه کاشت مو در لهستان 4000 دلار است.لهستان یک کشور اروپای شرقی در دریای بالتیک است که به دلیل معماری قرون وسطایی اش مشهور می باشد. لهستان برای بسیاری از بیماران پیوند مو در سراسر جهان یک انتخاب محبوب است. کراکوف، ورشو، پوزنان، وروکلاو و گدانسک مقاصد تفریحی لهستان هستند. هزینه پیوند مو در لهستان به طور متوسط ​​4000 دلار و بسیاری از جراحان پیوند مو در لهستان در خارج از کشور آموزش دیده اند. این موارد باعث جذب گردشگران پزشکی به این کشور می شود.


هزینه کاشت مو در مکزیک

متوسط ​​هزینه کاشت مو در مکزیک 4500 دلار است.بسیاری از افراد در ایالات متحده به دلیل مجاورت با همسایگی کشور مکزیک با کشور خودشان، تصمیم می گیرند که برای جراحی ارزان تر به این کشور سفر کنند. هزینه ​​کاشت مو به طور حدودی در مکزیک 4500 دلار می باشد که این هزینه ها معمولاً شامل هزینه های رفت و آمد و هتل است.


هزینه کاشت مو در مالزی

متوسط قیمت کاشت مو در مالزی 5000 دلار آمریکا است.مالزی یکی دیگر از محبوب ترین کشور هایی است که به عنوان یک ارائه دهنده برتر بین المللی مراقبت های بهداشتی از شهرت بالایی برخوردار است. قیمت کاشت مو در مالزی به طور متوسط ​​5،000 دلار است و بسیاری از گردشگران پزشکی به شهرهایی که دارای مجوز معتبر بین المللی JCI بوده و جراحانشان در سطح بین المللی معتبرهستند، مانند کوالالامپور پنانگ و جوهور بهرو سفر کنند.


هزینه کاشت مو در تایلند

متوسط هزینه کاشت مو در تایلند 5.200 دلار است.تایلند یک مقصد محبوب برای توریست های پزشکی از ایالات متحده و استرالیا بوده و بسیاری از بیمارستان های آنها بخش های اختصاصی را برای ارائه خدمات به بیماران بین المللی خود تشکیل می دهند. بانکوک پایتخت تایلند هر ساله پذیرای صدها هزار گردشگر پزشکی بوده و میانگین هزینه کاشت مو در تایلند 5.200 دلار است.


هزینه کاشت مو در انگلستان

متوسط هزینه کاشت مو در انگلستان 7000 دلار است.با توجه به اینکه NHS هزینه های کاشت مو را نمی دهد، یک بیمار باید بطور متوسط 7000 دلار برای پیوند مو در انگلستان بپردازد. با داشتن کلینیک های تخصصی کاشت مو در لندن، بیرمنگهام، ادینبورگ، گلاسگلو و منچستر بسیاری از بیماران کاشت مو برای دسترسی آسانتر ترجیح می دهند به جای خارج از کشور به شهرهای اصلی انگلیس سفر کنند.


هزینه کاشت مو در استرالیا

متوسط قیمت کاشت مو در استرالیا 15000 دلار است.استرالیا یکی از گران ترین مکان های انجام عمل کاشت مو در جهان است. ملبورن، سیدنی، بریزبن و پرت همگی دارای جراحان متخصص پیوند مو با سال ها تجربه هستند.


هزینه کاشت مو در ایالات متحده آمریکا

متوسط هزینه کاشت مو در ایالات متحده آمریکا 16000 دلار است. متوسط هزینه کاشت مو در آمریکا بسیار بالا می باشد.


هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟

هزینه کاشت مو در ایران بین 700 تا 1200 دلار است. که بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر از سایر کشورها می باشد. اگر می خواهید در ایالات متحده یا اروپا پیوند مو انجام دهید، باید بین 4000 تا 16000 دلار هزینه کنید. در کشورهای آسیایی نیز وضع همین است در هند و ترکیه هزینه از 2000 دلار شروع می شود. بنابراین شما می توانید عمل کاشت مو را در ایران با هزینه ای بسیار کمتر و با کیفیت در سطح جهانی را در کلینیک زیبایی نورا انجام دهید.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید