nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE

تعداد بسیار زیادی از افراد در طول زندگی خود با مشکل ریزش مو مواجه هستند. چنانچه به موقع جلوی این معضل گرفته نشود با افزایش یافت ریزش مو ، فرد دچار طاسی در قسمت های از موی سر خود می شود.بسیاری از افراد نیز هنگام چنین اتفاقی از کلاه گیس و یا کلاه استفاده می کنند. اما انجام این روش ها دایمی نمی باشد. به همین منظ.ر یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند ، کاشت مو می باشد.


کاشت مو در گذشته تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است.به همین دلیل با پیشرفت تکنولوژی و به مرور زمان روش های مختلفی برای انجام کاشت مو به وجود و مورد استفاده قرار گرفته است.


کاشت مو FUE

یکی ازروش های کاشت مو ، کاشت مو به روش FUE می باشد. FUE مخفف عبارت Follicular Unit Extraction می باشد که در فارسی به معنای جداسازی بخش های فولیکولی مو می باشد. تکنیک این روش برای افزایش تراکم مو در مناطقی که مو کم پشت شده است و یا به طور کامل ریخته است مورد استفاده قرار می گیرد. کاشت مو FUE یکی از کاربردی ترین وموثر ترین روش های کاشت مو شناخته شده است.


کاربرد روش FUE :

از کاربرد های این روش کاشت مو که امروزه بسیار متداول شده است می توان به برداشت مو از نواحی مختلف موی فرد و منتقل کردن آن به سایر مناطق بدن از جمل موی سر ، ریش و سبیل ، ابرو و ... اشاره نمود. کاشت مو به روش FUE نوعی مکمل برای کاشت مو به روش SUT به شمار می رود. یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو، کلینیک زیبایی نورا می باشد که تمامی روش های کاشت مو به طور انحصار در این کلینیک توسط متخصصان انجام می گیرد.


روش انجام کاشت مو به روش FUE :

در گذشته انجام کاشت مو به روش FUE به همراه درد فراوان انجام می شود و معمولا جای زخم و بخیه های بسیاری در محل برداشت به وجود می آمد. اما امروزه با انجام تکنیک های جدید این روش شاهد چنین اتفاق هایی نیستیم و انجام کاشت مو به روش FUE با استفاده از روش های جدید بدون درد و به جا ماندن اسکار انجام می شود.


روش انجام این تکنیک بدین گونه است که ابتدا لایه ای بسیار ظریف از پشت سر برداشته می شود.برداشت این لایه به گونه ای است که هیچ آسیبی به پوست و عصب های سر وارد نخواهد شد.سپس خط رویش موی که از قبل توسط پزشک مشخص شده است آماده کاشت می شود.پزشک متخصص گرافت های مو را از محلی که از پشت سر برداشت کرده است جدا و سپس در محل های مورد نیاز با ایجاد سوراخ هایی بسیار طریف خواهد کاشت. تمامی گرافت ها با توجه به زاویه طبیعی مو کاشته خواهد شد.


مزایای کاشت مو به روش FUE :

از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش FUE می توان به موارد زیر اشاره نمود:

✔ بدست آمدن نتیجه دلخواه و طبیعی در کم ترین زمان

✔ خط رویش مو طبیعی و رویش مناسب آن ها

✔ محل برداشت مو غیر قابل رویت می باشد.

✔ تعداد بالای تراکم مو به دلیل برداشت تعداد گرافت های زیاد

✔ دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه می باشد و هیچ گونه جای بخیه و یا زخم از خود به جای نمی گذارد.

✔ عدم نیاز به بیهوشی در حین انجام کاشت مو

✔ عوارض محدود کاشت مو به روش FUE


عوارض کاشت مو به روش FUE :

• طی چند روز اول پس از انجام کاشت مو محل کاشت متورم و دردناک می شود.

• پوست در نواحی کاشت حالت زخم پیدا می کند.

• احتمال به وجود آمدن خونریزی ، عفونت ، آلرژی و... که با انجام صحیح کاشت مو زیر نظر پزشک متخصص این مشکلات بسیار کم پیش خواهد آمد.

• جای بخیه محل برداشت مو به صورت یک خط افقی در پشت سر به جا می ماند که بسته به مهارت پزشک این خط می تواند بسیار باریک باشد.در صورت اصلاح مو این خط قابل مشاهده است.


چه افرادی برای کاشت مو به روش FUE مناسب می باشند؟

به طور کلی افرادی که بانک موی مناسب در قسمت پشت سر خود داشته باشند می توانند کاندید مناسبی برای کاشت مو به روش FUE باشند.افرادی که دچار طاسی سر با الگوی مردانه هستند و یا موی کم پشتی دارند جز کاندید های انجام این روش کاشت مو هستند. همچنین کسانی که طی حوادث طبیعی مانند سوختگی و یا آسیب دیدگی پوست سر هستند و به علت این مشکلات دچار ریزش مو شده اند می توانند از تکنیک کاشت مو به روش FUE بهره بگیرند.همچنین افرادی که پوست سر نازکی دارند و یا کشسانی کمی در پوست آن ها وجود دارد می تواند مناسب باشد.


در پایان می توان گفت کاشت مو به روش FUE یکی از بهترین روش ها جهت بازگشت موهای از دست رفته می باشد که این روش به عنوان کمترین میزان تهاجم و با تاثیر طولانی مدت شناخته شده است و ظاهر طبیعی موهای از دست رفته شما را باز خواهد گرداند.


یکی از مراکز معتبر و با سابقه در زمینه کاشت مو به روش های مختلف از جمله کاشت مو به روش FUE کلینیک زیبایی نورا می باشد. این کلینیک با در اختیار داشتن پزشکان متخصص مجرب و همچنین بهره گیری از جدید ترین و بروز ترین امکانات انجام کاشت مو می تواند بهترین گزینه برای انجام این کار باشد.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید