nora-clinic

88877515

nora-clinic

واتس آپ : 09125232364

nora-clinic

میدان ونک ، ابتدای خیابان حقانی ، پلاک 67 واحد 2

کاشت مو در ونک

کاشت مو در ونک

امروزه افراد بسیار زیادی با معضل ریزش مو و یا کم پشتی مو مواجه می شوند که این اتفاق دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.از مهم ترین دلایل ریزش مو می توان به عوامل ژنتیکی ، مشکلات هورمونی ، کمبود برخی از مواد معدنی و ویتامین ها در بدن و یا استرس های ناشی از مشکلات زندگی و حوادث فیزیکی و... اشاره نمود.روش هایی جهت بازگشت موهای شما وجود دارد مه امروزه بهترین روش درمان کاشت مو می باشد.


کاشت مو چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی راه های گوناگونی برای حل این مشکل به وجود آمده است که می توان با استفاده از آن ها بازگشت موی طبیعی و ظاهر ایده آل خود را بدست آورد.یکی از بهترین راه کار های بازگشت مو ، کاشت مو می باشد.در این روش موی طبیعی فرد از قسمت هایی همچون پشت سر و یا بدن برداشت می شود و در نواحی کم پشت و یا طاس سر کاشته می شود.از مهمترین ویژگی های این روش طبیعی بودن مو می باشد.


این عمل امروزه به عملی با کمترین ریسک شناخته می شود و با توجه به مزیت ها و کم خطر بودن آن به یکی از پر طرفدار ترین عمل ها در دنیا مبدل شده است و افراد زیادی اقدام به انجام این کار می کنند. بهترین و موثر ترین ره برای درمان و یا ترمیم مو های از دست رفته کاشت مو می باشد. کاشت مو را می توان در نواحی مختلفی از بدن از جمله سر ، ریش ، ابرو ، مژه و... انجام داد.عمل کاشت مو به روش های گوناگونی صورت می گیرد که هر یک از این روش ها دارای مراحل خاص و مانند هر عمل دیگری دارای نکات قبل و بعد عمل می باشند.


روش های کاشت مو

روش های گوناگونی برای کاشت مو وجود دارد که در این قسمت بخشی از آن ها را خدمت شما ارائه خواهیم داد. کاشت مو به روش SUT یکی از روش های کاشت مو می باشد که با بهره گیری از این روش می توان بدون هر گونه خونریزی تا 14000 مو را در یک جلسه کاشت.این روش بدون دوره نقاهت می باشد و به دلیل بهره گیری از ابزار ها و دستگاه های مخصوص ، سرعت و دقت کار در روش کاشت مو SUT بسیار بالا می باشد.


کاشت مو به روش FUT یکی دیگر از روش های بازگشت مو می باشد. این روش جز روش های قدیمی کاشت مو محسوب می گردد.در این روش از قسمت پشت سر لایه های پوست به صورت نواری برداشت شده و و سپس این نوار به قسمت های کوچکتر تقسیم شده و در قسمت های مورد نیاز کاشته خواهد شد.این روش نیازمند بیهوشی می باشد و پس از برداشت لایه پوستی از پشت سر این قسمت نیازمند بخیه زدن می باشد.


از دیگر از روش های کاشت مو می توان به کاشت مو به روش FIT اشاره نمود.در این روش فولیکول های مو به صورت تک تک و یا گروهی از قسمت های پشت سر برداشت می شود و سپس در نواحی مورد نیاز کاشته می شود.این روش نیازی به بیهوشی نداشته و دوره نقاهت کمی دارد.


روش های دیگری برای انجام کاشت مو از جمله کاشت مو به روش BHT ، کاشت مو به روش FUE و کاشت مو به روش FUG وجود دارد که می توانید با مراجعه به قسمت خدمات کلینیک نورا و کاشت مو اطلاعات کاملی را از سایر روش های کاشت مو کسب نمایید.


بهترین کلینیک کاشت مو

انتخاب روش های کاشت مو می بایست طی مشاوره های لازم با کلینیک تخصصی کاشت مو انجام گیرد و با بررسی و چکاپ شما بهترین روش کاشت مو را برای شما انتخاب نمایند.


انجام این روش درمانی نیازمند پزشکان متخصص و همچنین کلینیک های مجهز می باشد که با بهره گیری از این امکانات به مطلوب ترین حالت ممکن پیوند مو انجام گیرد. کلینیک تخصصی کاشت مو نورا یکی از مجهز ترین و معتبر ترین کلینیک ها در تهران می باشد که شما می توانید با تماس و یا مراجعه حضوری به این مرکز اطلاعات کاملی را از روش های کاشت مو کسب نمایید و مشاوره های لازم را فرا بگیرید. کلینیک تخصصی کاشت مو نورا واقع در ونک با بروزترین متد های کاشت مو و استفاده از بهترین و جدید ترین دستاوردهای پزشکی یکی از ارائه کنندگان خدمات کاشت مو در ونک می باشد.


تمامی امور کاشت مو در این مرکز زیر نظر متخصصین پوست و مو صورت می گیرد و این اطمینان را به شما خواهد داد که موثرترین و بهترین روش ها را برای بازگشت موهای از دست رفته شما انجام خواهند داد. کلینیک تخصصی کاشت مو واقع در محدوده محله ونک تهران می باشد تا بتواند بخش کوچکی از خدمات کاشت مو را به شما هموطنان گرامی با بهترین روش ها ارائه دهد. خدمات کاشت مو در ونک این کلینیک تمامی نیاز های شما در ارتباط با کاشت مو را با استفاده از تمامی ابزار های مورد نیاز در این زمینه برطرف ساخته و این فرصت را برای شما به وجود می آورد که ظاهر زیبای گذشته ی خود را دوباره به صورت خود بازگردانید.


کاشت مو در ونک

با توجه به این که مراکز بسیاری زیادی در ارتباط با کاشت مو امروزه در تهران و یا سایر شهرستان های کشور به وجود آمده اند ممکن است انتخاب بهترین و معتبر ترین کلینیک برای افراد کمی مشکل شود.


متاسفانه بسیاری از مراکز کاشت مو در کشور مجوز های معتبر برای انجام این کار را ندارند و یا امکانات و ابزارهای بروزی در این مراکز مورد استفاده قرار نمی گیرد.به همین علت انتخاب یک مرکز کاشت موی معتبر اولین و مهم ترین گام برای انجام کاشت مو می باشد. امروزه مراکز کاشت مو بسیار زیادی در محدوده ونک تهران شروع به فعالیت کرده اند .کلینیک زیبایی نورا یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز کاشت مو در ونک و سایر مناطق تهران می باشد. جهت مشاوره و یا ارتباط به کلینیک زیبایی نورا می توانید با ما تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری اقدام به انجام این کار نمایید.


فرم ویزیت آنلاین

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید